Morena Resort

Kód:Morena Resort
Země: Curaçao
CENA OD
Seznam termínů
Obecný popis
Morena Resort se nachází na jihovýchodním pobřeží tropického ostrova, poblíž Karibského, tmavě modrého, moře. Pouze 400 metrů od nádherné pláže Jan Thiel a velmi dobře známého plážového klubu Zanzibar, kde se můžete slunit, relaxovat a občerstvit. Z druhé strany obklopuje resort nedotčená příroda, kde se snadno můžete věnovat jízdě na horském kole, procházkám a pozorování divokých plameňáků.
Resort se nachází pouhých 10 minut jízdy od historického centra Willemstadu a je lehce dostupný od mezinárodního letiště Hato (cca 27 km).
Resort se skládá z několika vil a apartmánů. V největší vile, která má 3 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj a soukromou verandu, může být ubytováno až 6 osob. Všechny vily a apartmány mají klimatizaci v ložnicích, plně zařízenou kuchyň a koupelnu, plochý televizní přijímač, zdarma připojení na internet, sejf a žehličku s žehlicím prknem.
V areálu resortu najdete centrum, kde můžete zakoupit nejrůznější výlety, vypůjčit si auto nebo zdarma využít počítač s internetem. Děti si mohou hrát v dětském bazénu (méně chlórovaném) nebo využít lezecké centrum. Povečeřet můžete v restauraci Fuego s barem, kde se pořádají kulinářské večery na nejrůznější témata. K dispozici je tropický bazén.
Pokud si nebudete chtít vypůjčit automobil, můžete využít tzv. shuttle service pro nákupy nebo návštěvu jiných restaurací.
Cena zahrnuje
Ubytování
základní pojištění léčebných výloh
snídani
Cena nezahrnuje
Leteckou přepravu Praha - Curacao - Praha
transfery letiště - hotel - letiště
letištní taxy
Curaçao

Hlavní město: Willemstad
Obyvatelstvo: 142 180
Rozloha: 444 km2
Jazyk: holandština
Časové pásmo: GMT -4
Měna: 1 florín (nizozemský antilský gulden)
Vízum: není potřeba
Curacao je největší a pravděpodobně nejpopulárnější ostrov z tzv. ABC ostrovů (Aruba, Bonaire a Curacao). Původní obyvatelé byli Arawakové a pro Evropu tento ostrov objevili Španělé pod vedením Alonsa de Ojeda v roce 1499. Od roku 1634 patřil tento ostrov Holanďanům a pozůstatky jejich kultury vidíme na každém kroku.
Některé budovy v hlavním městě Willemstad a v jeho okolí byly vyhlášeny za světové dědictví UNESCO.
Curacao je velmi dobře známo všem zkušeným i amatérským potápěčům. V blízkosti pobřeží najdete velké množství korálových útesů,stejně jako vraků potopených lodí.
Na ostrově se velmi často pořádají jazzové festivaly, gospelové festivaly a kulinářské festivaly.
Počasí je zde velmi příjemné. Průměrná teplota činí cca 27°C. Rozeznáváme zde dvě roční období – období sucha a období dešťů (to je od října do února a vyznačuje se občasnými přeháňkami – většinou během noci).

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)