Zájezdy Hotely Auta
od:
do:

FAKULTATIVNÍ AKCE - STŘEDNÍ A JIŽNÍ AMERIKA

Celodenní výlet na Corcovado a Sugar Loaf (vč. oběda)

Délka akce: cca 8 hodin
Minimální počet účastníků: 1

Celodenní prohlídka Rio de Janeira. Navštívíte nejznámější místa tohoto proslulého města. Můžete obdivovat nádherné výhledy z Cukrové homole (Sugar Loaf) či Corcovada se sochou Krista. Projdete se po slavných plážích Copacabana či Ipanema. V rámci výletu navštívíte i místní restauraci, kde budete mít možnost ochutnat speciality brazilské kuchyně.

 

Polodenní výlet na Corcovado a prohlídka města

Délka akce: cca 4 hodiny
Minimální počet účastníků: 1

Polodenní prohlídka Rio de Janeira. Návštěva největší atrakce města Corcovada – sochy Krista nad městem. Kromě toho navštívíte i další známá místa Rio de Janeira jako jsou fotbalový stadion Maracana či sambodrom, místo konání každoročního slavného karnevalu.

 

Polodenní výlet na Cukrovou homoli s prohlídkou pláží

Délka akce: cca 4 hodiny
Minimální počet účastníků: 1

Polodenní prohlídka Rio de Janeira. Jízda podél nejznámějších pláží až k stanici lanovky. Odtud jedete do Urca Montain s jeho zahradami a výhledem na záliv Botafogo. Pak již jedete na vrchol Sugar Loaf – hory podobné homoli cukru s nádhernými výhledy na město a záliv Guanabara.

 

Celodenní výlet na tropický ostrov

Délka akce: cca 8 hodin
Minimální počet účastníků: 1

Ráno odjíždíme podél pobřeží do malebné rybářské vesnice. Zde se nalodíme a pokračujeme plavbou mezi ostrovy u pobřeží Brazíie. Cestou se zastavíme na vykoupání. Po občerstvení na tropickém ostrově následuje plavba zpět.

 

Polodenní výlet do Petropolis

Délka akce: cca 6 hodin
Minimální počet účastníků:1

Návštěva sídla starých brazilských císařů v Montanha dos Orgaos, vzdáleného pouhých 90 minut jízdy od Rio de Janeira. Prohlédnete si Císařský palác, kde je muzeum korunovačních klenotů a katedrálu s královskými hroby. Toto město Vás přenese do brazilské historie, kde se kloubí portugalská kultura s tradicemi a zvyky brazilského lidu.

 

Večerní Samba Show (vč. večeře)

Délka akce: cca 3-4 hodiny
Minimální počet účastníků: 1

Přejezd z Vašeho hotelu do některé z typické brazilské barbecue restaurace. Po věčeři si užijte opravdovou samba show – tanečnice a tanečníci Vám v oblíbeném karnevalovém oblečení předvedou pravé brazilské rytmy.

 

Prohlídka brazilské a argentinské strany vodopádů Iguacu

Minimální počet účastníků: 2

Navštívíte oba národní parky rozkládající se na březích vodopádů Iguacu. Čeká Vás prohlídka mohutných vodopádů v tropickém pralese. Jedinečné zážitky při procházce a velké množství fotek jsou zde samozřejmostí.

 

Třídenní výlet k vodopádům Iguacu Falls

Minimální počet účastníků: 2

Vychutnejte si na plno krásy této perly Jižní Ameriky. Součástí výletu je ubytování v hotelu 3*, transfery a samozřejmě návštěva Iguacu Falls z obou stran – ze strany brazilské i ze strany argentinské. Sami se přesvěčte, že tyto vodopády patří k nejkrásnějším na světě.

 

Macuco Safari – na člunu pod vodopády Iguacu

Minimální počet účastníků: 1

Po prohlídce a návštěvě mnoha vyhlídek na úchvatné vodopády můžete absolvovat plavbu pod vodopády na rychlém člunu – po tomto nezapomenutelném zážitku ještě absolvujete projížďku terénním automobilem v pralese s prohlídkou místní fauny a flóry.

 

Výlet do polodrahokamového dolu Wanda

Minimální počet účastníků: 2

Pro milovníky minerálů a obdivovatele polodrahokamů je určen tento fakultativní výlet. Prohlédnete si přírodní naleziště polodrahokamů, budete se moci podívat, jak se opracovávají a případně koupit některé z výrobků z místní dílny.

 

Týdenní pobyt na tropickém ostrově Ilha Bela

Minimální počet účastníků: 2

Pobyt na Ilha Bele je příjemným zakončením některého ze zájezdů do Jižní Ameriky. V ceně pobytu je transfer ze Sao Paula na ostrov a zpět. Ubytování v hotelu 3* se snídaní na sedm nocí. Příjemné prostředí malých hotýlků Vás jistě uchvátí.

 

Prodloužení pobytu v Rio de Janeiru o 3 noci

Minimální počet účastníků: 2

Prodloužení je určeno pro ty, kteří chtějí světoznámou metropoli Rio de Janeiro poznat samostatně a podrobněji. Prozkoumejte všechna zákoutí pláže Copacabana, navštivte muzeum zlatnické firmy Sauer nebo si jen vychutnejte lenošení na jedné z nejslavnějších pláží světa.

 

Čtyřdenní letecký výlet do jižní Patagonie

Minimální počet účastníků: 2

V rámci výletu navštívíte nejjižnější část Jižní Ameriky. Přiletíte do Punta Arenas – nejjižnějšího města na světě. Odtud odjezd do Puerto Natales, brány národních parků Glacier a Torres del Paine. Následující dva dny absolvujete celodenní výlety do těchto parků. Můžete zde obdivovat impozantní hory, modré ledovce, divoké řeky, laguny, patagonskou pampu…

 

Třídenní pobyt v Amazonském pralese

Minimální počet účastníků: 2

Po časném příletu do města Iquitos pojedete rychlou lodí proti proudu Amazonky do primitivní lodge. Pak již budete mít možnost pozorovat nepřeberné množství živočichů přímo v pralese. Zúčastníte se procházek a výprav do okolí. Po dvou nocích uprostřed divočiny přeletíte zpět do Limy.

 

Třídenní výlet do Cuzca a Machu Picchu

Minimální počet účastníků: 2

Poznejte jedny z nejkrásnějších a nejobdivovanějších památek Peru. Po příletu do vysokohorského Cuzca máte možnost prohlédnout si nejen toto pozoruhodné město, ale i ruiny pevností v jeho okolí. Druhý den následuje celodenní výlet do posvátného města Inků Machu Picchu.

 

Výlet do přírodní rezervace Caňo Negro

Minimální počet účastníků: 2

Celodenní výlet do jednoho z národních parků v Kostarice. V tomto parku na severu země poblíž hranic s Nikaraguou můžete obdivovat nespočetné množství druhů unikátních zvířat i rostlin. Některé živočišné a rostlinné druhy naleznete pouze zde.

 

Třídenní pobyt v luxusním resortu Punta Leona

Minimální počet účastníků: 2

Prodlužte si některý ze zájezdů do Kostariky pobytem na pobřeží Tichého oceánu. V ceně výletu máte ubytování na dvě noci v hotelu Punta Leona se snídaní a transfer do San José.

 

Celodenní výlet k Mayským ruinám Tulum

Délka akce: cca 12 hodin
Minimální počet účastníků: 2

Celodenní výlet k Mayským ruinám Tulum a přírodního vodního parku Xel – Ha. Navštívíte jednu z nejvýznamějších památek starých Mayů. Pak si užijte šnorchlování v přírodním vodním parku s velkým množstvím barevných tropických ryb.

 

Celodenní výlet do Chichen Itzá

Délka akce: cca 10 hodin
Minimální počet účastníků: 2

Celodenní výlet do sídelního města Mayů Chitzen Itza. Obdivujte nejdůležitější kulturní centrum mayské civilizace. Mystické město s velkolepou pyramidou Kukulcan, observatoří či chrámem válečníků Vás jistě uchvátí.

 

Jungle Tour

Minimální počet účastníků: 2

Výlet na vodním skútru a báječné šnorchlování na korálovém útesu.

 

Celodenní výlet k ruinám Cobá

Délka akce: cca 10 hodin
Minimální počet účastníků: 2

Celodenní výlet k ruinám Mayského města Cobá. Rozlehlý areál staveb je zasazený do bujného tropického pralesa. Jistě neodoláte možnosti vylézt na nejvyšší Mayskou pyramidu vysoko nad koruny pralesa.

 

Plavba na ostrov Isla Mujeres

Délka akce: cca 9 hodin
Minimální počet účastníků: 2

Den plný zábavy a odpočinku. Plavání a šnorchlování u ostrova Isla Mujeres, kde piráti udajně ukryli své poklady. Můžete navštívit i rybářskou vesnici a nakoupit některé místní suvenýry. Výlety se uskuteční s česky mluvícím průvodcem od 8-mi osob.