Couples Ocho Rios

Kód:Couples Ocho Rios1
Země: Jamajka
CENA OD
Seznam termínů
Obecný popis
Na 19 akrech u překrásné pláže se rozkládá resort Couples Ocho Rios. Nalezneme zde 207 romantických pokojů a suites, 5 unikátních restaurací, soukromý přírodní ostrov a 4 bary.
Všechny pokoje mají klimatizaci, satelitní televizi, telefon, přehrávač CD a stereo, žehličku s žehlicím prknem, vlastní trezor a balkón nebo terasu. Suites mají navíc jacuzzi a plně vybavený bar.
All inclusive resort určený pouze pro dospělé páry nabízí také vyjížďky na koních, projížďku v lodi s proskleným sklem, výlet k Dunn’s River Falls, výlet za nákupy do Ocho Rios, projížďku katamaránem nebo možnost návštěvy golfu (včetně transferů a poplatků), vodní lyžování nebo potápění s profesionálními instruktory.
Cena zahrnuje
ubytování all inclusive
transfer z letiště do hotelu a zpět
pojištění léčebných výloh
Cena nezahrnuje
Leteckou přepravu
Jamajka

Hlavní město: Kingston
Obyvatelstvo: 2 758 000
Rozloha: 10 991 km2
Jazyk: angličtina
Časové pásmo: GMT -5
Měna: jamajský dolar
Vízum: do 30 dnů pobytu není potřeba

Jamajka je třetí největší karibský ostrov. Rozkládá se na cca 11.424 km2, je 235 km dlouhý a široký od 35 do 82 km. Na ostrově najdete bezpočet pláží, 120 řek a říček a několik minerálních pramenů. Země je velmi hornatá a její největší vrchol Blue Montain Peak se tyčí do výše 2.256 metrů. Vyžití si zde najdou nejen příznivci bílých pláží, ale i golfisté a příznivci vodních sportů. Jamajka je rovněž známá jako domov reagge stylu, jeho hlavní představitel Bob Marley získal světovou proslulost.
Jednou z vyhledávaných atrakcí Jamajky jsou i vodopády Dunn’s River Waterfalls, známé i z populárních „bondovek“. K nejvyhledávanějším letoviskům patří oblasti Ocho Rios, Montego Bay nebo Negril.

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)