Grand Bahia Principe Jamaica

Kód:Grand Bahia Principe Jamaica
Země: Jamajka
Období od 26.08.2019 do 31.10.2019
Termín od
Strava All inclusive
Doprava Vlastní
CENA OD
26 490 Kč
Seznam termínů
Obecný popis
Resort se nachází na severním pobřeží Jamajky. Můžete zde poznat nejautentičtější kouty Jamajky, její skvělou kuchyni, okouzlující rytmy i nádhernou krajinu.
Ubytování je zajištěno v 850 pokojích, stravování pak nabízí 7 restaurací a 4 bary. Během svého týdenního pobytu můžete navštívit 3 restaurace a la carte.
Každý pokoj má klimatizaci, satelitní televizi, žehličku a žehlicí prkno, kávovar, vybavenou koupelnu, budík, safe (za poplatek), minibar, terasu nebo balkón, wifi (za poplatek) a slunečník.
K vybavení resortu patří nový vodní park, určený především dětem, ale i lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu. V rámci all inclusive programu můžete využít fitness,navštívit hodiny tance nebo aerobiku, či se naučit potápět.
Cena zahrnuje
Ubytování all inclusive
základní pojištění léčebných výloh
transfer z letiště do hotelu a zpět
Cena nezahrnuje
Leteckou přepravu.
Jamajka

Hlavní město: Kingston
Obyvatelstvo: 2 758 000
Rozloha: 10 991 km2
Jazyk: angličtina
Časové pásmo: GMT -5
Měna: jamajský dolar
Vízum: do 30 dnů pobytu není potřeba

Jamajka je třetí největší karibský ostrov. Rozkládá se na cca 11.424 km2, je 235 km dlouhý a široký od 35 do 82 km. Na ostrově najdete bezpočet pláží, 120 řek a říček a několik minerálních pramenů. Země je velmi hornatá a její největší vrchol Blue Montain Peak se tyčí do výše 2.256 metrů. Vyžití si zde najdou nejen příznivci bílých pláží, ale i golfisté a příznivci vodních sportů. Jamajka je rovněž známá jako domov reagge stylu, jeho hlavní představitel Bob Marley získal světovou proslulost.
Jednou z vyhledávaných atrakcí Jamajky jsou i vodopády Dunn’s River Waterfalls, známé i z populárních „bondovek“. K nejvyhledávanějším letoviskům patří oblasti Ocho Rios, Montego Bay nebo Negril.

Termín Počet dní Odlet z Strava Cena
- 0   
Termín Nocí Odlet z Strava Cena dospělý Cena dítě
- 0   

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

26.08. - 01.11.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 7
Dospělý na pevném lůžku Na zájezd 26490

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)