Coconut Bay

Kód:Coconut Bay1
Země: Svatá Lucie
Období od 14.12.2019 do 02.01.2020
Termín od
Strava All inclusive
Doprava Vlastní
CENA OD
78 990 Kč
Seznam termínů
Obecný popis
Pouze několik minut jízdy od mezinárodního letiště Hewanorra na jihovýchodní straně ostrova se nachází Resort and Spa Coconut Bay. Hlavní město ostrova je vzdáleno přibližně hodinu jízdy. Resort je zasazen do 85 akrů rozlehlého lesa sestávajícího z kokosových palem.
Čtyřpatrová budova se skládá ze 2 křídel – severního a jižního. Každý z 254 pokojů má nádherný výhled do zahrady nebo na oceán, obytnou část pokoje a soukromý balkon. Samozřejmostí ve vybavení je klimatizace, satelitní televizor, telefon, vlastní sejf, kávovar a koupelna s vysoušečem vlasů.
Resort nabízí mnoho možností ke stravování, včetně dvou speciálních restaurací a la carte – s italskou a asijskou kuchyní.
V Coconut Bay naleznete 3 bazény a vodní park, dětské centrum, čtyři tenisové kurty, dva kurty na basketbal, venkovní jacuzzi a denně animační program.
Program all inclusive zahrnuje snídani, oběd, večeři a svačinu každý den, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů, využití všech bazénů, fitness či kurtů – pro zájemce o skupinovou výuku tenisu i lekce zdarma.
Cena zahrnuje
ubytování all inclusive
transfer z letiště do hotelu a zpět
pojištění léčebných výloh
Cena nezahrnuje
Leteckou přepravu
Svatá Lucie
Termín Počet dní Odlet z Strava Cena
- 0   
Termín Nocí Odlet z Strava Cena dospělý Cena dítě
- 0   

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

14.12. - 03.01.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 7
Dospělý na pevném lůžku Na zájezd 78990

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)