Sonesta Great Bay Beach Resort

Kód:Sonesta Great Bay Beach Resort1
Země: St.Maarten / St.Martin
CENA OD
Seznam termínů
Obecný popis
Hotel se nachází v holandské části ostrova St. Maarten v Holandských Antilách na boku zátoky Great Bay pouhých několik minut chůze od centra hlavního města Philipsburgu. Hotel kategorie First Class je nově zrekonstruován a nabízí pohodlné a komfortní ubytování. Z oken máte možnost vidět úchvatný výhled na zátoku lemovanou horami s tropickou vegetací a na pitoreskní přístav Philipsburg. Každý z 285 pokojů nabízí elegantní moderní nábytek, barevnou televizi, telefon, stůl s křesly a vlastní koupelnu. Hotel má vlastní pláž s půjčovnou vodních skútrů, surfů a potápěčské výstroje. Dále hotel nabízí vlastní kasino, dva bazény se sladkou vodou, dvě restaurace a dva bary, tenisový kurt, půjčovnu automobilů, fitness centrum, stolní tenis a zdarma parkoviště pro hosty. Večer je v hotelu živé představení.
All inclusive zahrnuje snídani, oběd, večeři a svačiny, neomezenou konzumaci domácího i mezinárodního alkoholu, denní doplnění vody a nealko drinků na pokoji, noční zábavní představení. Využití fitness, parkování zdarma, použití plážových ručníků a lehátek u bazénů nebo na pláži.
Cena zahrnuje
ubytování all inclusive
transfer z letiště do hotelu a zpět
základní cestovní pojištění
Cena nezahrnuje
leteckou přepravu
letištní taxy
St.Maarten / St.Martin

ST. MAARTEN
Hlavní město: Philipsburg
Obyvatelstvo: 43 000
Rozloha: 44 km2
Jazyk: holandština
Časové pásmo:GMT -5
Měna: 1 florín (měna
Nizozemských Antil)
Vízum: není potřeba
ST. MARTIN
Hlavní město: Marigot
Obyvatelstvo: 27 000
Rozloha: 54 km2
Jazyk: francouzština
Časové pásmo:GMT -5
Měna: 1 EURO
Vízum: není potřeba
Oblíbený karibský ostrůvek rozdělený na dvě části – holandskou a francouzskou. Jde o celosvětový unikát, že na tak malém ostrůvku najdete 2 národnosti s tolika rozdílnostmi.
Ostrov pokrývá tropická vegetace a průměrné denní teploty se pohybují okolo 26 – 32 stupňů Celsia. Nádherné pláže, zrcadlově čistá voda a zátoky s vlnami jsou ideální pro jakékoliv sportovní využití.
Francouzská část je zcela typickým francouzským územím s měnou, jazykem, módou i žabími stehýnky v restauracích. Hlavní město Marigot je příjemné klidné městečko, plné malých restaurací a obchůdků.
Holandská část ostrova je menší, ale rušnější. Před Holanďany a Francouzi vlastnili ostrov i Britové a Španělé. V této části ostrova najdeme několik zřícenin koloniálních pevností a jedna z nich Great Bay Harbour byla vůbec první vojenskou stavbou, kterou Holanďané v Karibiku postavili. Hlavní město Philipsburg je směsicí historických i nových budov, najdeme zde více než 500 obchůdků vyvedených v pastelových barvách – tolik typických pro Holandsko.

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)