Sonesta Ocean Point Resort

Kód:Sonesta Ocean Point Resort
Země: St.Maarten / St.Martin
CENA OD
Seznam termínů
Obecný popis
Stylový all inclusive resort Sonesta Ocean Point Resort se nachází na západním výběžku ostrova.
Resort mimo jiné nabízí 3 bazény včetně bazénu Edge s vlastní pláží na útesu. Kromě ní můžete využít známé pláže Maho Beach nebo klidné pláže Mullet Bay Beach vzdálené jen 10 minut chůze.Resort je určen pouze pro dospělé a nabízí 129 luxusně zařízených pokojů (suites). Pokoje jsou rozděleny do 11 kategorií, ale i ten „nejmenší“ má rozlohu 45 m2. Každý z pokojů má výhled na moře, je zařízen uměleckými předměty, vybaven italskou podlahou a řeckou mramorovou koupelnou. Všechny pokoje mají plochou televizi s velkým množstvím satelitních programů, volnou wifi na pokoji i ve společných prostorách, malou ledničku vybavenou vodou, pivem a sodou. K dispozici je klientům kávovar, žehlička i žehlicí prkno. Samozřejmostí je župan s pantoflemi, fén, klimatizace a digitální váha. Všechny pokoje mají vlastní balkón nebo terasu se stolečkem a křesílky.
Specialitou pro hosty resortu je Azul Restaurant nacházející se na hraně útesu. Hosté z ní mají krásný výhled na známou zátoku Maho Bay. Restaurace nabízí speciální středomořskou kuchyni. K dispozici je hostům na snídani, oběd i večeři. Klienti mohou samozřejmě využívat i restaurací sousedního hotelu Sonesta Maho Beach Resort (Ocean Terrace Restaurant, Palms Grill, The Point, Pizzeria Napoli, Ascot Pub & Sports Bar a Jing‘s Kitchen). Nádherný výhled nabízí i Sunset Lounge & Bar, západ slunce z tohoto baru je opravdu nezapomenutelný. K dispozici je klientům i Martin‘s Bar.
V rámci all inclusive programu je možné konzumovat mezinárodní i domácí víno, pivo a alkohol všeho druhu, ovocné i soft drinky. Minibar je denně doplňován čerstvými nápoji. Každý týden se koná koktejlová party s manažery hotelu. Sportovní vyžití najdete ve fitness centru, při aerobiku, šnorchlování či vodním aerobiku. Sonesta Ocean Point Resort se nachází poblíž Maho Village, hlavního města nočního života St. Maartenu.
Sonesta je v docházkové vzdálenosti od barů, restaurací, promenády s obchody, místními butiky, ale i Casina Royale – největšího kasína na ostrově.
Pobyt v resortu v resortu si užijete po všech stránkách.
Cena zahrnuje
Ubytování all inclusive
základní pojištění léčebných výloh
transfer z letiště do hotelu a zpět
Cena nezahrnuje
leteckou přepravu
taxy
St.Maarten / St.Martin

ST. MAARTEN
Hlavní město: Philipsburg
Obyvatelstvo: 43 000
Rozloha: 44 km2
Jazyk: holandština
Časové pásmo:GMT -5
Měna: 1 florín (měna
Nizozemských Antil)
Vízum: není potřeba
ST. MARTIN
Hlavní město: Marigot
Obyvatelstvo: 27 000
Rozloha: 54 km2
Jazyk: francouzština
Časové pásmo:GMT -5
Měna: 1 EURO
Vízum: není potřeba
Oblíbený karibský ostrůvek rozdělený na dvě části – holandskou a francouzskou. Jde o celosvětový unikát, že na tak malém ostrůvku najdete 2 národnosti s tolika rozdílnostmi.
Ostrov pokrývá tropická vegetace a průměrné denní teploty se pohybují okolo 26 – 32 stupňů Celsia. Nádherné pláže, zrcadlově čistá voda a zátoky s vlnami jsou ideální pro jakékoliv sportovní využití.
Francouzská část je zcela typickým francouzským územím s měnou, jazykem, módou i žabími stehýnky v restauracích. Hlavní město Marigot je příjemné klidné městečko, plné malých restaurací a obchůdků.
Holandská část ostrova je menší, ale rušnější. Před Holanďany a Francouzi vlastnili ostrov i Britové a Španělé. V této části ostrova najdeme několik zřícenin koloniálních pevností a jedna z nich Great Bay Harbour byla vůbec první vojenskou stavbou, kterou Holanďané v Karibiku postavili. Hlavní město Philipsburg je směsicí historických i nových budov, najdeme zde více než 500 obchůdků vyvedených v pastelových barvách – tolik typických pro Holandsko.

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)