LAS VEGAS!!!

Kód:AT1822
Země: USA
CENA
Seznam termínů
Obecný popis
Poznejte Las Vegas – světové hlavní město zábavy !! Pokud Vás láká hra v kasinech, nenajdete na světě lepší místo. Pokud Vás zajímá architektura – jste na správném místě. Máte zájem o přírodní krásy hornatých pouští – budete nadšeni. Rádi navštěvujete kulturní představení a skvělé show? Každý večer si budete moci vybrat ze široké nabídky. A co shopping? Las Vegas je centrem skvělých nákupů !!
Minimální počet 6 osob
K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas a vízum
Přílet/ odlet může být od / z Las Vegas nebo Los Angeles
Ubytování v Las Vegas může být v některých termínech v jiném hotelu stejné nebo vyšší kategorie
1. den
LAS VEGAS
Odlet z Prahy do Las Vegas. Po uvítání na letišti delegátem America Tours transfer do jednoho z největších a nejvýraznějších hotelů na slavném Las Vegas Boulevard – The Stratosphere, ubytování. Bez ohledu na noční hodinu Vás čeká okružní prohlídka nočního Las Vegas, města které nikdy nespí, v noci září a fascinuje !!
2. den
LAS VEGAS
Dopoledne Vás čeká další orientační okruh po slavném „Stripu“ a prohlídka downtownu, odpoledne již bude plně ve Vaší režii – relaxace, pobyt u hotelového bazénu,ohromné kasino … doporučujeme Vám navštívit některý z nedalekých outletových shoppingů – nákupy jsou zde neobyčejně výhodné !! Večer Vám nabídneme fakultativně návštěvu jedné z nejlepších vodních show světa – Le Réve v hotelu Wynn (bezvýhradně doporučujeme !!)
3. den
LAS VEGAS
Volný den k samostatnému odhalování atrakcí města !! Fakultativně Vám nabízíme letecký výlet do národního parku Grand Canyon (letadlo + bus, včetně oběda, cca 7,5 hodin, doprovod v angličtině). Večer Vám fakultativně nabídneme let helikoptérou nad zářícím Las Vegas – ohromující zážitek !!
4. den
LAS VEGAS
Celodenní volno – využijte jej k relaxaci u hotelového bazénu, toulkám po „Stripu“ nebo k báječnému shoppingu…
5. den
LAS VEGAS, odlet domů
Ráno transfer na letiště a odlet do Prahy.
6. den
Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí
Cena zahrnuje
 • leteckou přepravu z Prahy do cílové destinace a zpět (v turistické třídě)
 • letištní poplatky
 • 4x ubytování ve 3* hotelech a motelech
 • transfer letiště- hotel- letiště
 • program dle itineráře
 • služby průvodce America Tours
 • komplexní pojištění vč. pojištění storna
 • zákonné pojištění CK proti úpadku
 • Cena nezahrnuje
 • vstupní formality cílové země a tranzitních zemí,stravu
 • vstupy a fakultativní akce nezahrnuté v programu
 • spropitné místním řidičům, průvodcům a pesonálu
 • event. palivové příplatky a poplatky k fakultativním akcím
 • odbavení zavazadla na vnitřní let (cca 25 USD)
 • Příplatky
  - příplatek za jednolůžkový pokoj- 4.900 Kč
  Slevy
  - sleva pro třetí osobu na pokoji (dvě dvoulůžka)- 1.400 Kč
  Výlety
  - noční let helikoptérou nad Las Vegas- 2.700 Kč
  - letecký výlet do Grand Canyonu z Las Vegas- 9.990 Kč
  - vodní show Le Réve v hotelu Wynn /Las Vegas/-od 3.600 Kč
  - indiv. prodloužení pobytu (odlet ze stejné destinace)- 4.000 Kč
  USA

  Spojené státy americké leží ve střední a jižní části Severní Ameriky, na Aljašce a na Hawajských ostrovech. Přidruženými státy jsou Portoriko a Severní Mariana, k zámořským územím patří Americká Samoa, Guam, Panenské ostrovy a další. Pevninské území USA je na východě převážně nízké s členitým pobřežím, směrem k západu se zvedá. Pobřeží Tichého oceánu je naopak hornaté.

  Shrnout podnebí země do jedné věty je nemožné. Snad jen uvedeme-li, že se zde lze setkat s takřka jakýmkoliv podnebím – na severu Aljašky s arktickým, na Hawajských ostrovech s vlhkým tropickým, na většině území však s mírným, které je na jihu velmi teplé, zatím co na severu a v horách chladné. Časté jsou náhlé průniky studeného vzduchu od severu k jihu a naopak. Stejně bohatá na typy je i vegetace – na severu s převládajícími jehličnatými a smíšenými lesy, dále k jihu pak prérie a bezlesé stepi.

  Není přesně jasné, kdo tento kontinent objevil. První zmínky o objevení Newfoundlandu Vikingem Leifem Erikssonem se datují mezi roky 1000 až 1015. Žádné stopy se o tom ovšem nedochovaly. O to víc jich zanechali Španělé. 11 října 1492 tento kontinent objevil pro Evropu Kryštof Kolumbus. Od roku 1607 se do kolonizace výrazně zapojili také Britové. V roce 1626 prodali indiáni na Manhattanu svůj ostrov jedné holandsko – západoindické koloniální společnosti za směšnou částku 60 guldenů – resp. 24dolarů. Na místě byl založen Nový Amsterdam. Angličané ho pak doslova přes noc mění na Nový York – New York. 4. 7. 1776 je na kongresu ve Filadelfii oficiálně přijata Deklarace nezávislosti. V roce 1789 v New Yorku skládá svou přísahu první americký prezident George Washington.

  Do země je striktně zakázán dovoz většiny druhů zejména čerstvých potravin a zemědělských výrobků (včetně svačiny z letadla). Dovoz předepsaných léků pro osobní spotřebu je s výjimkami dovolen. Je zakázán dovoz narkotik.

  Všeobecně je zakázáno konzumovat alkohol na veřejnosti. Při nošení alkoholu je nutné dbát na to, aby byl v neprůhledném obalu. Do rozporu se zákonem se dostane i ten, kdo se objeví na veřejnosti v podnapilém stavu. Nakupovat a konzumovat alkohol na veřejnosti smějí v USA pouze osoby starší 21 let. Stejná věková hranice platí i pro hraní v kasinech.

  V síti USA je obvyklý střídavý proud o napětí 110V. Zástrčky musí mít dva ploché kolíky. Pokud si tedy s sebou do Ameriky budete brát nějaké elektrické spotřebiče, je nutné, aby umožňovaly změnu napájecího napětí. Jinak potřebujete transformátor a v každém případě také adaptér pro připojení k U. S. zásuvce.

  Spropitné se sice na účtech v amerických restauracích a barech většinou neuvádí, přesto je s ním ovšem třeba počítat a bere se spíše jako nezbytný poplatek za obsluhu. Váš číšník nebo servírka by jej měli dostat ve výši nejméně 10 – 15 % z účtované částky za konzumaci. Se spropitným počítají také nosiči, portýři i obsluha výtahu.


  ““ 

  Rezervujte si pobyt

  Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

  Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)