The Naples Beach Hotel & Golf Club

Kód:The Naples Beach Hotel & Golf Club1
Země:USA
Období od 15.02.2018 do 09.02.2019
Termín od
Strava
Doprava Vlastní
CENA OD
22 760 Kč
Seznam termínů
Obecný popis
Hotelový komlex s vlastním golfovým hřištěm, tenisovými kurty a salonem krásy oceněný čtyřmi diamanty kvality, leží přímo na krásných plážích Mexického zálivu v oblasti Naples. Hotelový resort má šest samostatně stojících budov, které mají dvě až devět pater a celkem 317 vkusně zařízených pokojů s výhledem do zahrady resortu nebo na Mexický záliv. Všechny hotelové pokoje mají připojení k internetu pomocí WiFi, LCD TV, ledničku, kávovar, telefon se záznamníkem, sejf, žehličku s žehlicím prknem, vysoušeč
vlasů, toaletní potřeby a vlastní balkon nebo terasu. Součástí resortu je i 18jamkové golfové hřiště, které je určeno zejména pro hotelové hosty. Nechybí obchod s profesionálním golfovým vybavením, pánské a dámské šatny, zkušený personál a trenéři, kompletní zázemí se servisem a půjčovnou golfového vybavení.Pro milovníky tenisu je k dispozici 6 tenisových kurtů, obchod a půjčovna s tenisovým vybavením, vyškolený personál a trenéři.
7 mil dlouhá bílá písečná pláž u Mexického zálivu je vhodná nejen k lenošení a opalování, ale také k různým aktivitám jako je např. kayaking, šlapací loďky, paddle boarding nebo stand-up paddle boarding. Dva hotelové bazény, dvě vířivky a šatny jsou k dispozici hotelovým hostům. Místní salon krásy nabízí např. tyto služby: masáže, speciální kosmetiku, vodní terapii, kadeřníka, manikúru,
pedikúru a ostatní.
Hotelová posilovna je zdarma pro všechny ubytované hosty a najdete zde mnoho posilovacích i kardio strojů. V posilovně je možné si zaplatit kurz jógy s instruktorem. Dětský klub s hlídáním dětí ve věku 5 – 12 let v době od 9:00 do 16:00 je pro ubytované zdarma.
USA

Spojené státy americké leží ve střední a jižní části Severní Ameriky, na Aljašce a na Hawajských ostrovech. Přidruženými státy jsou Portoriko a Severní Mariana, k zámořským územím patří Americká Samoa, Guam, Panenské ostrovy a další. Pevninské území USA je na východě převážně nízké s členitým pobřežím, směrem k západu se zvedá. Pobřeží Tichého oceánu je naopak hornaté.

Shrnout podnebí země do jedné věty je nemožné. Snad jen uvedeme-li, že se zde lze setkat s takřka jakýmkoliv podnebím – na severu Aljašky s arktickým, na Hawajských ostrovech s vlhkým tropickým, na většině území však s mírným, které je na jihu velmi teplé, zatím co na severu a v horách chladné. Časté jsou náhlé průniky studeného vzduchu od severu k jihu a naopak. Stejně bohatá na typy je i vegetace – na severu s převládajícími jehličnatými a smíšenými lesy, dále k jihu pak prérie a bezlesé stepi.

Není přesně jasné, kdo tento kontinent objevil. První zmínky o objevení Newfoundlandu Vikingem Leifem Erikssonem se datují mezi roky 1000 až 1015. Žádné stopy se o tom ovšem nedochovaly. O to víc jich zanechali Španělé. 11 října 1492 tento kontinent objevil pro Evropu Kryštof Kolumbus. Od roku 1607 se do kolonizace výrazně zapojili také Britové. V roce 1626 prodali indiáni na Manhattanu svůj ostrov jedné holandsko – západoindické koloniální společnosti za směšnou částku 60 guldenů – resp. 24dolarů. Na místě byl založen Nový Amsterdam. Angličané ho pak doslova přes noc mění na Nový York – New York. 4. 7. 1776 je na kongresu ve Filadelfii oficiálně přijata Deklarace nezávislosti. V roce 1789 v New Yorku skládá svou přísahu první americký prezident George Washington.

Do země je striktně zakázán dovoz většiny druhů zejména čerstvých potravin a zemědělských výrobků (včetně svačiny z letadla). Dovoz předepsaných léků pro osobní spotřebu je s výjimkami dovolen. Je zakázán dovoz narkotik.

Všeobecně je zakázáno konzumovat alkohol na veřejnosti. Při nošení alkoholu je nutné dbát na to, aby byl v neprůhledném obalu. Do rozporu se zákonem se dostane i ten, kdo se objeví na veřejnosti v podnapilém stavu. Nakupovat a konzumovat alkohol na veřejnosti smějí v USA pouze osoby starší 21 let. Stejná věková hranice platí i pro hraní v kasinech.

V síti USA je obvyklý střídavý proud o napětí 110V. Zástrčky musí mít dva ploché kolíky. Pokud si tedy s sebou do Ameriky budete brát nějaké elektrické spotřebiče, je nutné, aby umožňovaly změnu napájecího napětí. Jinak potřebujete transformátor a v každém případě také adaptér pro připojení k U. S. zásuvce.

Spropitné se sice na účtech v amerických restauracích a barech většinou neuvádí, přesto je s ním ovšem třeba počítat a bere se spíše jako nezbytný poplatek za obsluhu. Váš číšník nebo servírka by jej měli dostat ve výši nejméně 10 – 15 % z účtované částky za konzumaci. Se spropitným počítají také nosiči, portýři i obsluha výtahu.

New York – nejlidnatější město Spojených států. V současnosti je jedním ze světových center obchodu a finančnictví. Nachází se zde sídlo Organizace spojených národů. Turisticka patří mezi významné zdroje příjmů, protože město navštíví cca 40 milionů turistů ročně. Nejpopulárnější místa jsou – Empire State Bilding, Ellis Island, divadla na Broadwayi, Central Park, Rockefeller center, Times Square. Nejpopulárnější atrakcí je Socha svobody, jedna z ikon Spojených států.

Washington – hlavní město Spojených států. Na jeho území nenajdete mrakodrapy, protože je zakázáno, aby byla nějaká budova na území města vyšší než budova Kapitolu. Převládají tu budovy veřejných institucí a budovy administrativní.

Los Angeles – druhé největší město v USA. Je to jedno z nejvýznamnějších světových center kultury, vědy, technologií a vzdělání. Nachází se zde jeden z nejvýznamnějších přístavů v Severní Americe.

San Francisco – vyhledávaný cíl turistů díky velkému množství zajímavostí a památek. Proslulý Golden Gate Bridge, slavný Fischerman’s Wharf, nezapomenutelný Cable Car a mnoho dalších stojí jistě za návštěvu.

Florida
Termín Počet dní Odlet z Strava Cena
- 0   
Termín Nocí Odlet z Strava Cena dospělý Cena dítě
- 0   

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

15.02.- 04.04. 06.04.- 01.05. 01.05.- 01.06. 01.06.- 01.10. 01.10.- 20.12. 20.12.- 10.02.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 7 7 7 7 7 7
Dospělý na pevném lůžku Na zájezd 36100 35780 26040 22760 23850 41350

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)