NORTH AMERICAN INTERNATIONAL AUTO SHOW DETROIT 2020

17.07. 2019

Tato cesta je to pravé pro fandy automobilového průmyslu a všechny, kteří milují krásná auta. Vypravíte se do Detroitu – města, které bylo ve dvacátých letech dvacátého století nejen nejbohatším městem světa, ale po dlouhá desetiletí srdcem automobilového průmyslu.

Termín : 13.6.-20.6.2020 

Navštívíte nejprestižnější automobilovou výstavu na území USA https://naias.com/ a řadu zajímavých muzeí zaměřených na auta a motorky. Prohlédnete si kromě Detroitu i na další místa jako Chicago, Milwaukee.

13.6.2020   

Odlet z Prahy do Detroitu, přivítání s českým průvodcem na letišti, transfer do hotelu a společná večeře /v ceně/.

14.6.2020   

Prohlídku Detroitu začneme na místě, které je ikonou automobilového průmyslu, slavné Henry Ford Museum. Prohlédnete si zajímavé exponáty z historie výroby automobilů, včetně těch nejznámějších limuzín amerických prezidentů. Exkurse pak pokračuje návštěvou Ford Rouge Factory, která byla na začátku dvacátého století největší továrnou na světě, součástí návštěvy je i prohlídka aktuální výrobní linky automobilů Ford. Odpoledne navštívíte historickou Ford Picquete Plant – místo, kde Henry Ford začal v roce 1904 vyrábět druhý nejúspěšnější model automobilu v historii (podle počtu vyrobených kusů ) - Ford Model T. Nocleh na stejném místě. 

15.6.2020 

Celodenní návštěva North American Auto Show 2020, budete mít možnost na vlastní oči spatřit nejslavnější automobilovou výstavu v USA, která každoročně představí nové modely aut a kterou v ročně navštíví přes 800 000 návštěvníků. Zároveň budete mít možnost zachytit nejnovější trendy automobilového průmyslu na tento rok. 

16.6.2020 

Odjezd do města Flint, kde si budete moci vyfotit místo, kde byla založena firma General Motors -Durant – Dort Carriage Company, pak navštívíte dealera značky Buick. Odpoledne prohlídka Buick Gallery, kde jsou vystavené nejkrásnější modely vozů Buick, které byly kdy vyrobeny. Odpoledne přesun do městečka Frankemuth, které se stalo domovem bavorské menšiny. Možnost ochutnat místní speciality. Frankemuth nebo okolí

17.6.2020 

Dnes si prohlídnete jedno z nejlepších muzeí automobilismu v USA – Gilmore Car Museum, které je skutečnou lahůdkou pro milovníky automobilů. Můžete zde obdivovat kolem 300 exkluzivních automobilů jako Duesenberg, 1948 Tucker či hot rody. V podvečer příjezd do Chicaga. 

18.6.2020 

Orientační prohlídka Chicaga, vyjedete na druhý nejvyšší mrakodrap v USA – Willis Tower /v ceně/, projedete se po slavné Miracle Mile, navštívíte Navy Pier a další zajímavosti města, odpoledne přesun do města Milwaukee ve státě Wisconsin, nocleh. 

19.6.2020 

Návštěva Muzea Harley Davidson. Zde budete obdivovat více než 350 motocyklů této kultovní značky a budete si moci koupit suvenýry. Po návštěvě muzea se přesunete na letiště do Chicaga, odkud odpoledne odletíte domů.

 20.6.2020

Přílet do ČR.

 

CENA BALÍČKU 59.490Kč/os

Minimální počet účastníků je 8os. Alternativně může být zpáteční letenka Praha/Chicago.

CENA ZAHRNUJE

  • letecké spojení z Prahy do Detroitu a zpět z Chicaga z včetně všech poplatků a zavazadla,
  • alternativně může být zpáteční letenka Praha/Chicago a po příletu do Chicaga se popojede autem směr Detroit,
  • 7x kvalitní a prověřené ubytování 3*, dvoulůžkový pokoj, 2os na pokoji,
  • příplatek za jednolůžkový pokoj 8.000Kč,
  • 7x snídaně v ceně, 1x večeře na uvítanou,
  • služby průvodce America Tours po celou dobu pobytu v USA,
  • pozemní přeprava v USA po celou dobu pobytu,
  • atrakce označené v itineráři slovy /v ceně/ nebo žlutě zvýrazněné,
  • kvalitní cestovní pojištění od ERV = Sbaleno/Za poznáním, za příplatek pojištění storna zájezdu.

Trasu a podrobnosti najdete zde