Hotel La Toubana

Kód:Hotel La Toubana1
Země: Guadeloupe
CENA OD
Seznam termínů
Obecný popis
Hotel se nachází na okraji pitoreskní rybářské vesnice Sainte-Anne. La Toubana se skládá z 32 bungalovů nacházející se v zahradě s bujnou tropickou vegetací. Každý z bungalovů má vlastní terasu, koupelnu, kuchyňku, telefon i klimatizaci.
Bufetová snídaně je podávaná na hotelové terase s výhledem na Karibik. Hotel má restauraci, kde můžete ochutnat typickou kreolskou či francouzskou kuchyni nebo mořské speciality. K relaxaci slouží nádherný bazén, soukromá pláž nebo tenisový kurt.
Hotel La Toubana je vhodný i pro ty klienty, kteří milují aktivní dovolenou. V blízkosti se nachází golfové hřiště s 18 jamkami, možnost potápění, rybaření nebo přístaviště pro katamarán k průzkumu okolních ostrůvků. Všechny tyto aktivity si můžete zajistit na recepci hotelu.
Cena zahrnuje
ubytování se snídaní
základní pojištění léčebných výloh
Cena nezahrnuje
Leteckou přepravu
transfer z letiště do hotelu a zpět
Guadeloupe

Hlavní město: Basse Terre
Obyvatelstvo: 417 000
Rozloha: 1 780 km2
Jazyk: francouzština
Časové pásmo: GMT -4
Měna: EURO
Vízum: Pro pobyt kratší než 90 dní není potřeba vízum

Vulkanický ostrov, který má tvar motýla, má dvě části. Severní křídlo „Grand Terre“ je mnohem plošší a podnebí je zde sušší. Nalezneme zde hlavně plantáže na pěstování cukru. Jižní křídlo „Basse Terre“ je hornatější a nachází se zde i aktivní vulkán „La Soufriere“. Ostrov je pokryt banánovými plantážemi.
Guadeloupe byl zpočátku obydlen indiány, kteří ho nazývali Ostrov krásných vod. Při své druhé výpravě ho objevil Kryštof Kolumbus (v roce
1493) a později připadl Francii.

Obě části ostrova jsou velice rozmanité. Na Grand Terre vychutnáte klasické karibské pláže s bílým pískem, na druhém Basse Terre naleznete
zelený snový tropický les a horské stráně.

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)