La Créole Beach The Resort

Kód:La Creole Beach The Resort1
Země: Guadeloupe
CENA OD
Seznam termínů
Obecný popis
Ideálně položený v srdci tropického parku v Pointe de la Vendure se nachází La Créole Beach Hotel, který je obklopen palmami, liliemi a ibišky.
Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, individuální klimatizaci, satelitní televizi, vysoušeč vlasů, minibar, vlastní trezor, WIFI a možnost přímých telefonních mezinárodních hovorů.
Hotel má 2 restaurace, které nabízejí výběr ze čtyř kuchyní – italské, čínské, kreolské a gril, 1 bar a 1 snack bar.
Odpočívat můžete u bazénu o rozloze 500 m2 nebo na pláži, využít můžete fitness centrum, zahrát si stolní tenis, pétanque nebo plážový volejbal. Ideální je prostředí pro šnorchlování nebo vodní lyže. Pro tyto sporty zde naleznete i zkušené instruktory, takže je mohou zkusit i úplní nováčci.
Cena zahrnuje
ubytování se snídaní
pojištění léčebných výloh
Cena nezahrnuje
Leteckou přepravu
transfer z letiště do hotelu a zpět
Guadeloupe

Hlavní město: Basse Terre
Obyvatelstvo: 417 000
Rozloha: 1 780 km2
Jazyk: francouzština
Časové pásmo: GMT -4
Měna: EURO
Vízum: Pro pobyt kratší než 90 dní není potřeba vízum

Vulkanický ostrov, který má tvar motýla, má dvě části. Severní křídlo „Grand Terre“ je mnohem plošší a podnebí je zde sušší. Nalezneme zde hlavně plantáže na pěstování cukru. Jižní křídlo „Basse Terre“ je hornatější a nachází se zde i aktivní vulkán „La Soufriere“. Ostrov je pokryt banánovými plantážemi.
Guadeloupe byl zpočátku obydlen indiány, kteří ho nazývali Ostrov krásných vod. Při své druhé výpravě ho objevil Kryštof Kolumbus (v roce
1493) a později připadl Francii.

Obě části ostrova jsou velice rozmanité. Na Grand Terre vychutnáte klasické karibské pláže s bílým pískem, na druhém Basse Terre naleznete
zelený snový tropický les a horské stráně.

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)