HODNOCENÍ ZÁJEZDŮ NAŠIMI KLIENTY

(celá jména hodnotitelů jsou uložena v archivu CK AT)

Ohlasy klientů ze zájezdů :

Západ USA – klasický okruh
Chtěla bych poděkovat za výbornou přípravu na cestu, rady a pomoc. Velice si vážím průvodce za jeho péči o nás, obětavost a výborný vztah ke klientům. Díky jeho znalostem a zkušenostem jsme viděli maximum.
Když do Ameriky, jedině s America Tours!!! Budu Vás všude doporučovat!!!
M. B.
 
Křížem krážem
Byli jsme velmi spokojeni s obsahem zájezdu, protože jsme si mohli udělat představu o této obrovské zemi a někdy v budoucnu možná navštívit již jen určitou část.
Líbila se nám organizace zájezdu, že vše na sebe navazovalo – je vidět, že turisty posíláte na místa, která jste si předem ověřili. Nejvíce jsme byli spokojeni s prací průvodce, jeho přístup byl profesionální, ke všem stejný, snažil se vyhovět i v drobnostech, na které jsme se zeptali a jeho tipy, co vidět, když jsme měli svůj volný čas, byly vždy skvělé. Určitě i díky němu byla v autě po celou dobu skvělá atmosféra. 
L. K.
 
Západ USA – klasický okruh
Posílám poděkování za prožití zajímavé (i když náročné) dovolené. Jelikož se nám tato dovolená velice líbila, uvažujeme o příští dovolené s America Tours (pravděpodobně Kanada), takže se možná ještě setkáme.
S pozdravem M. P.
 
Country Express – to nejlepší ze západu USA
Vážení, vrátili jsme se s manželkou a dalšími dvěma přáteli z prodlouženého pobytu po zájezdu Country Express – to nejlepší ze západu USA pořádaného vaší CK a dnes, kdy se mi již prožité „zažilo“, sedám, abych vás a věřím, že i zájemce o cestování s vaší CK, seznámil se svými dojmy ze zájezdu (vůbec prvého za „velkou louží“) a samozřejmě vaší CK poděkoval.
Zájezd byl profesionálně, a  evidentně se znalostí, naplánován, takže bylo opravdu co obdivovat. Ubytování ve všech ohledech bylo na velmi slušné úrovni. Vynikající průvodce a zároveň i řidič byl dokonale připraven, trasu dokonale znal a byl schopen reagovat věcně na řadu otázek účastníků zájezdu, a to nejen pokud jde o výklad vztahující se k navštíveným místům. Ačkoli vzdálenosti byly skutečně veliké a řízení vozidla jistě velmi náročné, již během jízdy seznamoval se základními údaji navštěvovaného místa. Krom toho jsem ocenil, a nepochybně i ostatní účastníci zájezdu, jeho nesmírnou ochotu, na druhé straně i smysl pro humor, jímž prokládal svůj výklad, také mnohdy „opepřený“ jeho osobními zkušenostmi a zážitky ze života ve Spojených státech, kde je již 16 let. Místa ke stravování vybíral tak, abychom se seznámili s různorodou kuchyní a stravou, kterou se znalostí doporučil, takže nebyl na jídelníčku jen klasický sandwich či burger. To vše mělo vliv na zdárný průběh zájezdu. Myslím, že jste měli šťastnou ruku, když jste si jej vybrali ke spolupráci, protože i když podle svých slov s vaší CK spolupracuje teprve druhou sezonu, byl perfektní a na úrovni, a to jako průvodce, tak jako i řidič.
Chtěl bych vaší CK zvláště poděkovat za ukázkově seriózní přístup k nastalé situaci, kdy z důvodu nepříznivého počasí se nemohl uskutečnit náš let helikoptérou nad Grand Canyonem. Požádali jsme vaši CK prostřednictvím našeho průvodce o náhradu v podobě letu helikoptérou nad San Franciscem. Naší žádosti jste bez okolků vyhověli, let helikoptérou zajistili, a tak se nám naskytl nádherný pohled na toto krásné a životem pulsující město z ptačí perspektivy.
S přáním úspěchů a radosti z dobře odvedené práce nejen ve zbytku tohoto roku, ale i v dalších letech.
V. K.
 
Křížem krážem USA
Oba dva průvodce obdivuji za jejich znalosti, ochotu i nasazení. Díky nim jsme prožili krásnou a ničím nerušenou dovolenou.
Poděkování patří i průvodkyni, která nám poskytla také mnoho informací a rad. Je zřejmé, že Vaši průvodci jsou na svou práci velmi dobře připravení. Děkuji.
J. B.
 
Východ USA – klasický okruh
Poznávací zájezd splnil mé očekávání. Kladně hodnotím znalosti, organizační schopnosti, ochotu, vstřícnost, řidičské schopnosti pana průvodce a jeho smysl pro humor a pozitivní myšlení. Za vše mu vyslovuji velké poděkování!! Stále vzpomínáme na krásné zážitky a nová poznání při cestování s Vámi za „velkou louží“.
Poděkování patří také CK America Tours za velmi kvalitní služby při zajišťování a organizaci celého zájezdu. Přejeme Vám hodně zdraví a úspěšných cest po celém světě! Jinak západ USA je také lákavý! Třeba příští rok! Děkuji.
A. G.  
 
Východ USA – klasický okruh
Chtěla bych spolu se svou kamarádkou moc poděkovat za služby průvodce, který nás doprovázel na zájezdu po východě USA. Chceme ocenit jeho ochotu a vstřícnost, znalost prostředí, spoustu informací o životě v této zemi, skvěle promyšlený harmonogram i osobní zkušenosti, o které se s námi podělil. Celý zájezd se nám moc líbil a všem známým předáváme své dojmy a pouze chválu na vaši cestovku a na celý zájezd. Předejte prosím ještě jednou poděkování průvodci a naši chválu majitelům cestovní kanceláře. Přejeme Vám spoustu spokojených klientů a doufáme, že si tento nebo podobný zájezd s vámi zopakujeme.
J. R.    
 
Kostarika - Panama
Právě jsem se vrátil ze zájezdu do Kostariky a Panamy. Za všechny účastníky zájezdu mohu konstatovat, že zájezd byl po všech stránkách vynikající. Zahraniční průvodce byl jak po stránce odborné, tak i lidské naprostá jednička, jemu výborně sekundoval váš průvodce, který je výborný jak po stránce lingvistické, tak i odborné, lidské a má velké zkušenosti z oblasti Latinské Ameriky. Nepamatuji si, kdy jsem byl na takovém zájezdu, který byl tak pohodový, odborně na skutečně vysoké úrovni a ani organizace neměla jedinou chybičku. Moc za všechny děkuji a jistě se setkáme na některém dalším zájezdu s vaší společností.
V. L.   
 
Křížem krážem USA
V neděli 25. 5. 2014 jsem se vrátil ze zájezdu křížem krážem USA, který mi byl doporučen. Chtěl bych Vám za to moc poděkovat, protože skutečnost předčila všechna moje očekávání. Bylo to naprosto jedinečné, úchvatné a báječné. Perfektní byla i logistika celého zájezdu, úroveň průvodců, kvalita ubytování. Prostě SUPER!
Mám spoustu zážitků i nových poznatků o Americe. Děkuji Vám za splnění mého snu.
Poděkujte prosím všem, kdo se na zajištění zájezdu podíleli.
S pozdravem
J. P.
 
Východ USA
Děkuji panu průvodci za ochotu, vstřícnost, znalost prostředí, spoustu informací, promyšlenost trasy a dobré rady a tipy. Pozitivně oceňuji mítink před odjezdem, hlavně možnost pustit ho na internetu. Služby na letišti v Praze byly výborné.
J. R.
 
Hokej východ USA
Bylo to super, moc jsme si to všichni užili. Kromě hokeje a hlavního programu byl prostor i na návštěvu měst a základní poznání. Pro leteckou přepravu by byl ideální přímý let, ten ale v době cesty nebyl reálně k dispozici. Průvodce byl, po prvotním vzájemném oťukávání, fajn, informovaný, znalý, přiměřeně ochotný se rozumně dohodnout na úpravách programu. Děkujeme za pěkný zážitek.
P. P.    
 
Východ USA
Jsme tři týdny zpátky ve vlasti a až dnes se dostávám k tomu, abych Vám velice poděkoval za Vaše nasazení a báječnou práci, kterou jste odvedli. Vše, co bylo domluveno, běželo jako po másle, bez problémů se obešly všechny ubytovací procedury, nový autobus a jeho řidič nám dělal pomyšlení. A korunu všemu dal průvodce, který si získal srdce celého sboru, svou veselou a laskavou povahou. Takže velká spokojenost a upřímný dík za báječné služby, které jste nám s America Tours zajistili. Mějte hezké léto a samé spokojené klienty podobně jako jsme byli spokojeni my.
Sbormistr J. Z.
 
Východ USA
Včera jsme se vrátili ze zájezdu Východ USA. Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za profesionální přístup průvodkyně, která vše zvládla na jedničku. Byla skvělá, maximálně se snažila vyjít vstříc všem našim přáním, a to s úsměvem na tváři a ochotou. Ještě jednou děkuji a již plánujeme na příští rok Západ USA. Přeji hezký den.
L. M.
 
Východ USA
Zájezd Východ USA – klasický okruh se nám líbil a byli jsme velmi spokojeni s průvodkyní.
P. D.  
 
Západ USA – klasický okruh
Všechny hotely byly úžasné, pouze hotel Hacienada bychom změnili. Průvodkyně byla naprosto úžasná. Její znalosti a ochota dovedly naši dovolenou k naprosté dokonalosti. Pokud se opět rozhodneme cestovat s vaší CK, rády bychom měly stejnou průvodkyni.
R. S.
 
Západ USA – klasický okruh
Ze zájezdu jsme nadšeni, a i když jsme zpočátku uvažovali, že pojedeme samostatně, vůbec nelitujeme volbu Vaší CK. Velkou výhodou je znalost prostředí, úžasná orientace ve městech a  podrobné informace o jednotlivých místech. S hodnocením souhlasí i další účastníci zájezdu.
J. S.
 
Západ USA – klasický okruh
Díky průvodci, který se nám věnoval i ve svém volném čase, radami i nápady, hodnotím zájezd jako vynikající. Úžasná informovanost, znalosti i jeho osobní zkušenosti přispěly k naší maximální pohodě po celou dobu zájezdu.
M. W.
 
Západ USA – klasický okruh
Mimořádné vědomosti a zkušenost průvodce udělaly ze zážitku požitek. Děkuji i jménem manželky za péči, která se nám dostala. Organizace zájezdu a výkon průvodce nás přesvědčily, že příští cesta do Ameriky bude s vaší cestovní kanceláří. Samozřejmě, že dobré reference budeme tlumočit všem našim známým. Přeji hodně úspěchů a pěkný den.
V. N.
 
Západ USA – klasický okruh
Byl to velmi dobrý zájezd. V USA jsem byl poprvé, v autě byla dobrá parta lidí a velmi ochotný průvodce – řidič. Děkuji za velmi pěkné zážitky a myslím, že se s Vámi ještě někdy třeba zase do Ameriky vydám.
R. M.
 
Národní parky západu USA
Dobrý den, před dvěma lety jsme s rodinou procestovali kus USA s CK Nomad a měli jsme dojem, že už nic lepšího nelze zažít. Letos se nám tento dojem změnil. Zažili jsme nej dovolenou v životě, a to nejen díky krásám viděným v parcích, ale hlavně díky našemu průvodci. Studnice informací, legrace, vtipů. Byl jedním slovem skvělej. Tolik jsme se s rodinou nenasmáli v kuse snad nikdy. Proto bych mu chtěl i touto cestou moc poděkovat za nej 3 týdny za xy let. Jestli pojedeme příště, chceme stejného průvodce. Ještě jednou veliký Dík. S pozdravem
P. S.
 
New York – Miami
Dobrý den, chtěl bych poděkovat kolektivu AmericaTours za vydařený a 100% organizovaný zájezd New York – Miami, který jsem absolvoval s Vaší CK. Velmi příjemně, odborně, ochotně, obětavě nás provázela průvodkyně New Yorkem. Patří jí velký dík. Je příkladem super průvodkyně. Po příletu do Miami nás 100% provázela další průvodkyně, za jejíž doprovod velmi pěkně děkujeme. Vaše CK může být pyšná, že má takové dobré organizátory a průvodce. Jde také o to, že anglický jazyk ovládáme poměrně málo. Při zájezdu nebyly žádné komplikace a těžkosti. Věřím, že v budoucnu budu ještě cestovat s Vaší cestovní kanceláří. Na Slovensku, odkud pocházím, Vám budu dělat výbornou reklamu.
J. P. 
 
Z Bostonu do Miami
Průvodkyně se naší skupině maximálně věnovala, byla vždy ochotná, vstřícná a milá.
V. B.
 
Z Bostonu do Miami
Zvlášť vyslovuji poděkování naší průvodkyni za její ochotu, vstřícnost a optimismus. Výrazně přispěla k pohodové a bezproblémové dovolené.
M. H.
 
Peru, Ekvádor, Galapágy
Děkujeme za organizaci zájezdu Peru, Ekvádor, Galapágy. Všechny vaše partnerské cestovní agentury fungovaly vzorně, vše klapalo, jak mělo, zážitky a dojmy máme nádherné, vrátili jsme se nadšeni. Stejně jako po naší první zkušenosti s vaší CK (rovněž pozitivní) vás budeme všem vřele doporučovat a nevylučujeme, že vaše služby v budoucnu využijeme znovu!
J. N. + K. Š.
      
Perly Havajských ostrovů
Vynikající znalosti a organizační schopnosti průvodce.
G. L.
 
Západ USA – klasický okruh
Minulý rok jsem navštívil s vaší cestovní kanceláří Spojené státy, konkrétně západ USA. Ty dva týdny strávené ve Státech na mne udělaly velký dojem. Západ USA je velmi krásný a plný nezapomenutelných zážitků. Zvlášť se mi líbila Arizona a Utah. Pouště západu a nejen ony mne okouzlily. Také Grand Canyon se mi líbil. Navštívil jsem tam kino, kde jsem zhlédl krásný film o něm. Ale čas běží a stopu, kterou v mé mysli zanechaly ty pohledy na něj, nelze vymazat.
Dodnes na ty dny, kdy jsme byli na cestě, každý den vzpomínám. Pozdravte prosím ode mne naše průvodce. Byli skvělí. Pokud budu moci a budu mít s kým jet, opět si vyberu vaši cestovní kancelář America Tours. Děkuji.
R. K.
 
Vážení,
Na sklonku loňského roku jsem absolvovala cestu do USA, konkrétně do Chicaga. Iniciátorem a hostitelem byla společnost Lufthansa, které jsem vyjádřila svůj dík. Za neméně důležité považuji poděkovat touto cestou i Vaší společnosti, především našemu průvodci. Jím navržený neuvěřitelně nabitý a pestrý program, jeho trvale dobrá nálada, trpělivost, péče o naše pohodlí a maximální spokojenost učinily tuto cestu nezapomenutelnou. Vím, co obnáší práce s lidmi – klienty, v našem případě klientkami, proto si velmi cením jeho kvalit, jak profesionálních, tak lidských.
Gratuluji Vám a věřte, že jeho zásluhou doporučuji Vaši kancelář pro cesty do USA.
S přáním všeho dobrého
T. L.    
 

Ohlasy klientů ze zájezdů :

NAPŘÍČ MEXIKEM OD PACIFIKU PO KARIBIK
Na našem prvním zájezdu s Vaší CK jsme byli mile překvapeni velmi vysokou úrovní ubytování i služeb. Největším překvapením pro nás byl průvodce. Jeho znalosti o Mexiku i vystupování bylo naprosto profesionální, ale zároveň velice příjemné. Prosím, poděkujte mu naším jménem ještě jednou. Budeme opravdu rádi vzpomínat na zážitky z tohoto zájezdu. Není co vytknout…
Určitě rádi využijeme Vašich služeb i v budoucnosti.
S pozdravem J + V J.
 
NÁRODNÍ PARKY ZÁPADU USA
Průvodce svými znalostmi a ochotou zajistil bezvadný průběh našeho cestování po USA.
V. K.
 
NÁRODNÍ PARKY ZÁPADU USA
Průvodce vždy velmi pohotově a ochotně reagoval na naše požadavky a vzniklou neočekávanou situaci. Vše řešil s humorem a vtipem. Za vše vyslovuji velký dík! Se zájezdem jsem byla bezvýhradně spokojená a v tomto duchu budu referovat ve svém okolí.
H. L.
 
COUNTRY EXPRESS – to nejlepší ze západu USA
Průvodce reálně ukázal život USA, byl výřečný, vtipný, příště zase s tímto průvodcem.
D. J.
 
COUNTRY EXPRESS – to nejlepší ze západu USA
Průvodce byl skvělý. Ukázal nám vše, co se dalo, povykládal vše, co věděl a když něco neznal, šel se zeptat. Byli jsme moc spokojeni také proto, že se dal pobyt prodloužit a mohli jsme zůstat u rodiny v Los Angeles. Moc děkujeme za to, že jste nám to umožnili. Dík ještě jednou za vstřícné jednání.
M. V.
 
COUNTRY EXPRESS – to nejlepší ze západu USA
Zájezd mě plně uspokojil. Vedení zájezdu na vysoké úrovni. Cíle a prohlídky výborné, doslov k místům návštěvy vyčerpávající.
V. Š.  
 
VELKÁ ZEMĚ
CK splnila vše, co slíbila. Naše exkurze proběhla bez jakýchkoli problémů, průvodce byl excelentním řidičem, velmi dobrým průvodcem, bral ohledy na všechny účastníky, byla s ním legrace i pohoda. Poradil i s výběrem jídla, ochutnali jsme kde co a určitě viděli i celou řadu věcí navíc. Zájezd mě velmi obohatil a zvládla jsem ho bez problémů i vzhledem k mému věku. Tolik dobré muziky jsem už dlouho neslyšela, díky! Byla to PECKA, za všechno dávám 1*.
E. M.
 
VELKÁ ZEMĚ
Děkujeme celé America Tours za skvělé zprostředkování nezapomenutelných zážitků! Zájezd nás absolutně nadchl a předčil naše očekávání. Dík i za skvělého řidiče a průvodce, který i při takto náročném programu dokázal vyjít vstříc všem zákazníkům. Přejeme hodně úspěchů v další práci a spoustu spokojených klientů.
R. + V. V.
 
VÝCHOD USA
Prosím o přeposlání poděkování našemu průvodci za jeho výborné služby.
R. T.
 
KŘÍŽEM KRÁŽEM USA
Děkuji za skvěle zorganizovaný zájezd s prvotřídním průvodcem.
J. M.
 
VÝCHOD USA
Děkuji všem, kteří zajišťovali náš zájezd. Splnil naše očekávání na více než 100 %. Speciální poděkování patří průvodci, který nás provázel a snažil se vyhovět všem našim požadavkům a přáním, i když to bylo nad rámce programu zájezdu. Díky němu jsme získali spoustu cenných informací o životě v USA a místech, která jsme navštívili. Mnohokrát děkujeme a těšíme se, že se do Ameriky s Vaší cestovní kanceláří zase brzy vrátím.
M. + L. S.
 
ZÁPAD USA
Vážení, říká se, že lépe pozdě než vůbec, a proto si dovoluji touto cestou poděkovat průvodci, který nám dělal průvodce na zájezdu Západ USA. Obdivovali jsme odbornost, klid a místní znalosti, které nám umožnily využít opravdu každou chvilku k poznávání pro nás nových věcí. Do budoucna bych chtěl mít vždy takové štěstí na průvodce, poněvadž to je velice důležité, zvlášť když se objeví mezi spolucestujícími trochu problémoví účastníci. Děkujeme ještě jednou za vše a Vám gratulujeme k takovým spolupracovníkům. S pozdravem
J. + J. P.
 
COUNTRY, ROCK´N ROLL A JAZZ – jižanské státy USA
Výborný průvodce s detailními znalostmi. Snažil se nám ukázat co nejvíce bez ohledu na čas a sebe sama. Průvodce s velkým P kvalitně pracující nejen pro klienty, ale jistě i pro CK.
 
COUNTRY EXPRESS – to nejlepší ze západu USA
Báječný průvodce, který byl skvěle připraven, jazykově i řidičsky 100% a navíc společensky i organizačně vynikající. Krásy americké přírody budeme mít v srdcích do konce života.
V. K.
 
Z ANCHORAGE DO VANCOUVERU
Celkový dojem výborný, a to i zásluhou průvodce, který pracoval i nad rámec svých povinností.
L. M.
 
COUNTRY EXPRESS – to nejlepší ze západu USA>
Byli jsme velmi spokojeni s náplní zájezdu a ochotou a informacemi průvodce. Hodnocení na 1*.
Z. J.
 
KŘÍŽEM KRÁŽEM USA
Zájezd byl dobře propojen – prohlídky měst a národních parků, možnost individuálních procházek a nákupů. Výlety lodí byly krásné a dobře zajištěné. Průvodce skvělý.
Děkujeme.
Manželé D.
 
Z VANCOUVERU NA ALJAŠKU
Průvodce byl od samého počátku perfektní, už jsme absolvovali více poznávacích zájezdů a dovolujeme si tvrdit, že jeho znalosti, postup i reakce na nečekané události byly až nadstandardní (samozřejmě v pozitivním smyslu). Pomáhal klientům i v případech, které přesahovaly rámec jeho povinností. Děkujeme mu.
B. V.
 
Z ANCHORAGE DO VANCOUVERU
Poděkování průvodci za poskytované služby po dobu zájezdu. Oceňujeme jeho mimořádné znalosti, jak místní krajiny, tak i znalosti z historie daného státu. Krom toho jsme byli spokojeni i s řidičskými schopnostmi, s orientací ve městech a s přístupem k nám jako k turistům. VÍCE TAKOVÝCH!!! Poděkování i CK America Tours za zajištění vycestování z ČR a podané informace.
Dík a cestování zdar.
J. V.
 
Z BOSTONU DO MIAMI
Průvodce obrněn božskou trpělivostí a chvílemi i svatozáří na hlavě. Velmi ochotný a vstřícný i v pozdních hodinách.
J. K.
 
VÝCHOD USA – klasický okruh
Maximální spokojenost s kvalitou a znalostmi průvodce a s průběhem celého zájezdu. Celkové hodnocení – výborné.
J. + V. Z.
 
VÝCHOD USA – klasický okruh
Vysoko hodnotíme činnost průvodce, jeho ochotu, výborné znalosti a vynikající orientaci ve městech, která jsme navštívili. Kladně hodnotíme i jeho humor.
P. M.
 
VÝCHOD USA – klasický okruh
Příkladný přístup průvodce ke klientovi, 100% znalosti, 100% ochota.
F. N.
 
VÝCHOD USA – klasický okruh
Super informace v průběhu cesty, nejen o oblastech, kterými jsme projížděli, ale i informace o celých Spojených státech. Průvodci bychom chtěli poděkovat za příjemnou dovolenou, plnou zážitků a veselých historek.
Z. K.
 
NEW YORK
Skvělé umístění hotelu přímo v centru a velmi milý průvodce. Škoda, že zájezd není o den až dva dny delší. Jinak velká spokojenost.
L. V.
 
Z BOSTONU DO MIAMI
Zájezd byl úžasný, zažili jsme déšť v New Yorku, ale pak už jen všude slunce, na Floridě a Key Westu až moc, ale tak to má být. Jsem velmi spokojená, průvodce perfektně vyřídil vše, co bylo v jeho silách, někdy i více. Takže jestliže někdy ještě pojedu do Ameriky, tak jen s Vaší CK. Děkuji za všechno.
Pěkný den a hodně spokojených klientů, jako jsem byla já.
Z. B.  
 
ZÁPAD USA – klasický okruh
Dovolte mi pár řádky zhodnotit právě uskutečněný zájezd. Toto byla naše první poznávací dovolená. Celkově k zájezdu nemáme výtek, moc se nám líbilo. Ať to vezmeme ze strany ubytování, zajištění programu, služeb pana průvodce až po hladkou cestu letadlem z Prahy do Los Angeles a zpět. Jako „perlu“ celého pobytu bychom rádi vyzdvihli průvodce. Byl vždy usměvavý, ochotný, sršel vtipem a dobrou náladou. Jako řidič odvedl vždy perfektní práci. Myslím, že i on má velký podíl na celkové spokojenosti naší skupiny. Ještě jednou děkujeme za velmi pozitivní „objevení Ameriky“. Držíme vám pěsti a třeba někdy nashledanou.
J. + E. K.
 
NÁRODNÍ PARKY ZÁPADNÍ KANADY
Zejména bychom chtěli zvláště ocenit vynikající znalosti průvodce o historii navštívených oblastí a jeho mimořádné řidičské kvality s perfektní orientací a znalostí cesty. Též mu patří poděkování za vytištění palubních lístků ještě v hotelu.
P. B.
 
NIAGARA A METROPOLE VÝCHODNÍ KANADY
Průvodce měl po celou dobu zájezdu vynikající přístup ke všem účastníkům zájezdu – taktní, milý a vstřícný, skvělý řidič, znalec místních reálií. Vždy dovedl dobře poradit, např. při výběru možnosti stravování, na všechny otázky ochotně odpovídal. Díky němu se nám dovolená velmi líbila.
J. + M. Z.
 
NEW YORK
Perfektní průvodce, o místních poměrech dokáže informovat podrobně.
J. + M. N.
 
NEW YORK
Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za svoji tetu, která se zúčastnila zájezdu do New Yorku. Byla moc spokojená, jak s organizací, tak s průvodcem a New Yorkem byla nadšená J
S přáním hezkého dne J. K.
 
KRÁSY ALJAŠKY
Dobře zpracovaný itinerář, pravda, dost náročný na zdolání km, útrapy cesty kompenzovány kvalitou průvodce. Nadšeni krajinou, znalostmi průvodce a jeho vynikajícími a nadstandardními službami. Věřím, že se jednou vrátíme.
M. M.  
 
KRÁSY ALJAŠKY
Ochota průvodce, jeho znalosti i řidičské schopnosti na výbornou. Rovněž tak ubytování a pozemní přeprava. Celkový dojem za 1.
I. R.
 
COUNTRY EXPRESS – to nejlepší ze západu USA
Nejvíce oceňujeme přístup a vystupování průvodce, jeho znalost prostředí a jazyka, pozitivní přístup a maximální ochotu.
D. K.
 
PERLY ZÁPADNÍ KANADY
Minulý týden jsem se vrátila ze zájezdu Perly západní Kanady. Dovolte mi vyslovit velikou pochvalu za průvodcovské vedení zájezdu a veškeré služby, které všem účastníkům zájezdu po celou dobu poskytoval. Zájezd byl velice krásný, díky kanadské přírodě, horám, jezerům, výběru navštívených míst. Zážitky jsou nádherné a nezapomenutelné, nejen díky samotné Kanadě a její přírodě, ale i díky profesionálnímu přístupu a chování průvodce ke klientům. Moc mu, určitě za nás všechny, děkuju a prosím o tlumočení tohoto poděkování jemu. Doufám, že i ostatní průvodci CK America Tours jsou na tak vysoké profesionální úrovni jako on.
S pozdravem
L. D.
 
ZÁPAD USA – klasický okruh
Nabitý program bez hluchých míst, který dokonale splnil, ba předčil naše očekávání. Poznávací zájezd, který skutečně přináší poznání. Velkou zásluhu na kladném hodnocení zájezdu má náš průvodce. Úžasný pohodář, ochotný, vždy s úsměvem, perfektní řidič. Neúnavný, nenechal nás vydechnout, vždy měl připravenou nějakou aktivitu, i koupání v jezerech. Oceňovali jsme jeho podrobnou přípravu na každý den. Vždy věděl, kde zastavit a za kterým kamenem nebo rohem najít nějakou zajímavost nebo pozoruhodnou vyhlídku, dokonale se orientoval v terénu i ve městech. Ten člověk by snad dokázal najít pramen živé vody i uprostřed Death Valley!
Fakultativní pobyt na Oahu – opět spokojenost. Hotel byl dokonale umístěn pár kroků od Waikiki, přímo před hotelem zastávka autobusu na letiště a do Pearl Harbor. Hotel sice trochu starší, ale výhodou je, že to není typická „fabrika na rekreaci“.
Rozhodně můžeme s klidným svědomím America Tours doporučit našim přátelům. Když do Ameriky, tak jedině s America Tours.
H. O.
 
ZÁPAD USA – klasický okruh
Už jsme nějaký den doma ze zájezdu na západní pobřeží USA a pořád mám potřebu napsat vám svoje zkušenosti. Tak především se mohu připojit ke slovům chvály, která vidím na vašem webu. Co se nám líbilo: opravdu moc nám, v USA začátečníkům, pomohly veškeré údaje a pokyny na vašich stránkách, výborná byla i podrobná informativní „schůzka“, kterou jsme přes počítač absolvovali z Liberce do Brna. Zájezd byl nádherný, viděli jsme od každého něco. Ubytování bezvadné, komfortní a velmi pohodlné. Průvodce byl vynikající. Měl s námi velkou trpělivost, všechno vyřídil, všechno nám poradil, sdělil spoustu podrobností, informací i zajímavostí, ale také vlastních zkušeností a zážitků. Dokázal udržet tempo, abychom se včas dostali tam, kde jsme měli být, udržoval i dobrou náladu po celou dobu zájezdu a jeho neskutečný elán byl nakažlivý, když jsme byli unaveni. Je výborný řidič, má velké zkušenosti, přehled a praxi. Myslím, že je to muž na pravém místě. Ze zájezdu máme krásné zážitky, a tak zdravíme vedení a na dálku i průvodce a přejeme další spokojené cestovatele a vyprodané zájezdy.
J. S.     
  
NEW YORK
Byl jsem s rodinnými příslušníky účastníkem poznávacího zájezdu do New Yorku. Průvodce byl nebývale erudovaný, trpělivý, sympatický, příjemný a obětavý, a zaslouží si uznání. Věnoval se nám s maximální ochotou a byl nám k dispozici, s výkladem místopisu New Yorku a jeho zajímavostí do nejmenšího detailu, hbitě nám odpovídal na otázky k tomuto prostředí s poznatky specifik, historie, mentality obyvatel, jeho předností, zájmů, zálib, struktury obyvatelstva, původy staveb, spojení s celebritami (to obzvlášť oceňovaly ženy), místa vhodných kulturních vyžití, nákupů, zajímavých možností v indiv. programu. Jeho snahou bylo, abychom se cítili spokojeni, bezpečni, včetně ubytování. Dal by se popisovat každý den, kde dominovala péče průvodce, profesionalita, vynikající znalost prostředí, empatické vnímání potřeb turistů, nabízení pomoci, být k dispozici na tel. atd.
Zkrátka považuji za nutnost touto cestou poděkovat Vaší cestovní kanceláři za velmi pěkné zajištění zájezdu, včetně vynikajícího servisu průvodce.
Nejsem v cestování žádný začátečník, byl jsem v Americe již 4 x, z toho jednou s Čedokem na Floridě a musím konstatovat, že hodnocení jen těchto dvou cestovních kanceláří vyznívá jednoznačně pro Vás. Takto jsem procestoval celý svět na 20 akcích a Vám patří prvenství.
Děkuji Vám touto cestou za zdařilost zájezdu, přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší činnosti a jsem s úctou.
P. H.
 

Ohlasy klientů ze zájezdů :

Dobrý den, pane řediteli,
právě jsme se vrátili ze zájezdu Západ USA – klasický okruh, který splnil veškerá naše očekávání a ta očekávání překročil. Všechno fungovalo k naší plné spokojenosti. Je mi jasné, že je to práce celého týmu Vaší firmy, ale chci vyzdvihnout práci vaší průvodkyně. Je mi 66 let, pár průvodců jsem už zažil, ale to, s jakým zaujetím, odbornými znalostmi, milým vystupováním, ochotou a hlavně s nadšením vystupuje tato vaše průvodkyně, to jsme ještě nezažili a s velkou pravděpodobností již bohužel nezažijeme. Taktéž její řidičské schopnosti hodnotím jako vynikající. Myslím, že jako podnikatel dovedu posoudit zaměstnance a přál bych vám (nám), abyste takových průvodců měli co nejvíce. Průvodkyně postavila laťku hodně vysoko, ale já věřím, že i příští průvodce, se kterým chceme navštívit Kanadu, nás uspokojí.
P. + H. B.
 
Vážená cestovní kanceláři America Tours,
zúčastnil jsem se s manželkou zájezdu Západ USA – klasický okruh ve dnech 31. 5. – 14. 6. 2012 a musím konstatovat, že jsme byli velmi spokojeni, až překvapeni, celkově vysokou úrovní poskytovaných služeb.
Celkově byl prostě zájezd vynikající. Šlo o mimořádný zážitek, ke kterému výrazně přispěla i činnost Vaší CK. Dost jsme již zcestovali soukromě, např. Vietnam, Kambodža, Thajsko, Malajsie, Evropa a další, a tak můžeme ocenit poskytnuté služby.
Zní to až přehnaně, ale celkový průběh, organizace, technické a materiální zázemí bez jediné naší připomínky. Program byl zajímavě koncipován a i přes poměrně náročné množství absolvovaných kilometrů se vše dalo poměrně dobře prožít.
Samostatnou kapitolou byla průvodkyně. Šlo v podstatě o jeden dlouhotrvající koncert znalostí a vědomostí o místech, kde jsme se pohybovali. Množství zajímavě předaných informací bylo opravdu neobvyklé. Podtrženo neformálním, přátelským přístupem k celé skupině, přispělo k vynikajícímu celkovému zážitku. I přes poměrně vysoké pracovní nasazení vydržela po celou dobu velmi sympaticky vystupovat a akceptovala řadu individuálních potřeb a žádostí klientů, často myslím nad rámec povinností danou CK. Všichni členové skupiny byli s jejím působením velmi spokojeni.
Dovoluji si Vám proto tímto poděkovat za moc hezký zájezd. Již jsem řadě přátel předal osobní doporučení, zkusit si to s Vámi také.
J. P.
 
Dobrý den,
v pátek jsme se vrátili ze zájezdu Vaší cestovní kanceláře – Malý okruh západem. Moc se nám líbil a byli jsme spokojeni. Průvodce našeho zájezdu byl velmi ochotný. Velký dík Vám a našemu panu průvodci.
S pozdravem J. F.
 
Dobře zorganizovaný program, ochota průvodce zastavovat i mimo program, možnost vidět zajímavá místa. Velmi dobré znalosti průvodce o krajině.
M. F.
 
Se zájezdem jsme byli velmi spokojeni, předčil naše očekávání. K bezproblémovému průběhu a k bezkonfliktní společnosti velmi přispěl průvodce, který byl mimořádně ochotný, prokázal výborné místní znalosti a řidičské umění.
Děkujeme. J. S.
 
Průvodce nadstandardně ochotný, přátelský, vysoce profesionální.
MUDr. J. B.
 
My často a rádi cestujeme. Navštívili jsme hodně zemí. Se zájezdem jsme byli velmi spokojeni. Trasa zájezdu byla velmi dobře sestavena, obsahovala velmi zajímavá místa a k dokonalému dojmu přispěl řidič a průvodce. Má výborné znalosti o navštěvovaných místech, včetně jejich historie. Byl laskavý, shovívavý k různým návrhům účastníků a také velmi dobrý řidič. Díky němu jsme se zdraví a šťastní, plní nádherných zážitků a dojmů, vrátili domů.
Děkují  O. + M. K.
 
Byli jsme velmi spokojeni s naším průvodcem. Velmi příjemný člověk, vytvářející svým přístupem k nám dobrou atmosféru. Snažil se maximálně vyhovět našim přáním a požadavkům, vždy zachoval klid. Měl výborné znalosti o amerických reáliích, byl na cestu každý den připraven. Výborný a spolehlivý řidič. Jen víc takových průvodců. Jazyková vybavenost jenom doplňuje jeho velmi kladné hodnocení.
Děkujeme  JUDr J. K.
 
Průvodce byl výborný, takže přispěl ke spokojenému průběhu zájezdu.
H. L.    
 
Průvodce velmi korektní, přátelský, výtečná znalost prostředí, vzorná péče o zákazníky.
D. L.
 
Zájezd dělá vždy do značné míry průvodce a v tomto případě klobouk dolů před znalostí jazyka, historie a obecných vědomostí, včetně organizačních schopností a řidičských dovedností.
Ing. P. V.
 
Díky průvodcům jsme si naši dovolenou užili a doporučíme tento okruh i našim známým.
D. S.
 
Velké díky skvělé průvodkyni.
K. M.
 
Oceňujeme kvality průvodce a jeho znalosti o navštívené oblasti, snahu vyhovět i nad rámec svých povinností. K programu nemáme připomínky, sami jsme si ho vybrali.
K. Z.
 
Vynikající lidské vlastnosti, odborné znalosti a organizační schopnosti průvodce. Děkujeme za celý kolektiv.
J. V.
 
Znalosti průvodce na stupni nejvyšší kvality!
L. M.
Jeden z vůbec nejlepších zájezdů, které jsme zažili, a to díky průvodkyni. Ta pracovala vždy na 200 %. Ochota, znalosti, obětavost, vždy připravená vyjít vstříc. Zájezdu vedeného takovým průvodcem se vždy rádi zúčastníme.
Ing. P. B.  
 
Zájezd byl vynikající, plný krásných zážitků a celkový dojem byl umocněn vynikající průvodkyní.
P. D.
 
Průvodce – 1*****
J. N.
 
Program bohatý, informovanost maximální, průvodkyně úžasná.
J. H.
 
Kvalita průvodce na vysoké úrovni, vynikající všeobecný přehled.
Ing. D. M.
 
Krásný dojem ze zájezdu umocnila průvodkyně svým milým vystupováním, řidičskými schopnostmi a především neuvěřitelnými znalostmi o lidech, přírodě a historii navštívené oblasti. Navíc její rady a doporučení, co si nenechat ujít, byly neocenitelné.
S. H. 
 
Skvělá průvodkyně, milá, starostlivá, měla naprosto vyčerpávající znalosti o všech místech, která jsme navštívili. Vždy měla vše pečlivě připravené, zorganizované, navíc výborná řidička! Byli jsme moc spokojeni. Chválíme!
I.  Č.
 
V říjnu 2012 jsme s manželem absolvovali 16denní zájezd Západ USA. Rádi bychom touto cestou vyjádřili naprostou spokojenost s celým průběhem našeho putování, již druhého s Vaší CK, a zároveň poděkovali člověku, který má na tom všem největší podíl. Průvodce byl nejen přátelský a komunikativní společník, vysoce kvalifikovaný a naprosto spolehlivý řidič. Krása navštívených míst, dobrá společnost a náš již zmíněný „vedoucí cestovatel“, to všechno přispělo k prožití super dovolené.
Ještě jednou díky.
Manželé C.
 
Celý zájazd se nám páčil. Počasie se nám podarilo. Veľa jsme pochodili a veľa sme videli. Kolektív bol super. Delegát bol k nám vždy k dispozici, všetko, čo sme chceli vidieť, ukázal, bol láskavý a priateľsky. Veľmi sme si ho oblubily, ale bohužial všetko pekné sa raz skončí. Hádam, že sa s ním eště stretneme.
Bolo to super! Ďakujeme!
PS: Buďme vždy k sebe láskavý a dobrý, lebo život vie byť pekný, ale aj veľmi krutý…
P. + M. 
 
Průvodce je veľmi spoľahlivý vodič a ochotný sprievodca, čo je pre klienta veľmi důležité a za čo sme mu povďační.
Ing. P. M.
 
Skvěle zorganizovaný zájezd!
Děkujeme.
Ing. J. B.
 
Já už jsem něco procestoval, ale s tímto zájezdem jsem byl nadmíru spokojen a hlavně s průvodcem.
J. Š.
 
Skvělé znalosti a přístup průvodce America Tours. Je radost s takovým průvodcem cestovat.
Č. L.
 
Dobrý den,
srdečně Vás pozdravuji. Domů jsme přišli šťastně a pozitivně naladěni z příjemného pobytu v USA. Chceme ještě jednou poděkovat za velmi příjemnou společnost, zážitky, které jsme prostřednictvím Vás a Vaší cestovní kanceláře mohli zažít. Svým přátelům a známým vyprávíme zážitky z naší cesty a jen v pozitivním duchu budeme vřele doporučovat všem, kteří se budou o takovou cestu zajímat.
Přeji Vám hodně příjemných cest s turisty a hlavně zdraví a hodně dobré nálady.
S pozdravem M. V. 
 

Hodnocení z dřívějších let :

Západ USA - klasický okruh
Dobrý den pane řediteli,
právě jsme se vrátili ze zájezdu Západ USA-klasický okruh, který splnil veškerá naše očekávání a ta očekávání překročil. Všechno fungovalo k naší plné spokojenosti, je mi jasné, že je to práce celého týmu Vaší firmy ale chci vyzdvihnout práci vaší průvodkyně. Je mi 66 let, pár průvodců jsem už zažil ale to, s jakých zaujetím, odbornými znalostmi, milým vystupováním, ochotou a hlavně s nadšením vystupuje tato Vaše průvodkyně, to jsme ještě nezažili a s velkou pravděpodobností již bohužel nezažijeme. Taktéž její řidičské schopnosti hodnotím jako vynikající.
Myslím, že jako podnikatel dovedu posoudit zaměstnance a přál bych vám (nám) abyste takových průvodců měli co nejvíce. Pani průvodkyně postavila laťku hodně vysoko ale já věřím, že i příští průvodce se kterým chceme navštívit Kanadu, nás uspokojí.
S pozdravem manželé B

Západ USA – klasický okruh
Ku kvalite zájezdu značnou mierou prispieva sprievodca, myslím, že sme mali sťastie na vzdelanú, odborne zdatnú a inteligentnú sprievodkyňu. Zájazd samotný splnil naše očekávania.
Ďakujeme.
E. S.

Západ USA – klasický okruh
Dobrý deň Vám prajem, dnes je tomu presne mesiac čo sme sa vrátili z Ameriky. Cestovali sme vašou cestovkou a absolvovali sme zájazd okruh – klasický západ. Chtěli by sme s mojim partnerom vyjadriť poďakovanie za perfektne zorganizovaný a prenádherný zájazd, který v nás hlboko zanechal krasné chvíle a dojmy. Chcela by som poďakovať celej Vašej cestovke, ale velkú zásluhu na všetkom mal jednoznačne sprievodca, ktorý bol neskutečně príjemný, vzdělaný, obeznámil nás so všetkým, načo sme sa pýtali, nato bola odpověď, bol pohotový, prešli sme takmer 6000 km perfektně jazdil jako šofér, myslím, že všetci, čo sme boli v jeho skupině sme boli veľmi spokojní. Celá ta organizácia mala šmrnc, hoci by som akurát mohla a myslím, že sme sa všetci zhodli na tom, že akurát v San Franciscu by bolo dobré vymyslieť a přehodnotit, jeden deň je veľmi málo na tak nádherne město, tam by som spravila zámenu a v tomto nádhernom meste by som strávila 2 dni. Určite pojdeme s Vami aj nabudúce, chtěli by sme absolvovať aj iný okruh, takže sa už těšíme aj s mojim priateľom. Želáme Vám všetko dobré, mnoho úspechov a hlavně veľa zdravia a eště jeden pozdrav , a to pre sprievodcu. 
S pozdravom 
M. I. 

Západ USA
Oba průvodci vynikající znalosti a ochota vyhovět všem účastníkům zájezdu včetně pomoci a rad. 
P. V.

Západ USA – klasický okruh
Vážený pán generálny, v dňoch 3. 5. – 18. 5. som sa zúčastnil zájezdu Západ USA, klasický okruh. Mám 78 rokov a zúčastnil som sa už väčšieho počtu poznávacích zájazdov s rộznymi cestovnými kanceláriami (Čedok, Satur, Neckermann atd), ktoré všetky mali dobrú úroveň. Niečo podobného som očakával aj od Vašej cestovnej kancelárie.
Skutočnosť však predčila moje očakávania. Bola to veľmi vhodne vybraná trasa zájazdu, ktorá umožnila v relatívno krátkom čase poznať veľa pozoruhodností a zároveň nebola tak náročná, aby ju nemohli zvládnuť i starší účastníci. Dobré ubytovanie umožnilo kvalitný odpočinok po namáhovejšom dni, vo viacerých prípadoch i relax při hotelovom bazéne. Zvlášť sa chcem zmieniť o sprievodkyni a zároveň šoférke nášho zájazdu. Vo svojej dvojitej úlohe jako sprievodkyňa si vedela získať autoritu i sympatie svojimi znalosťami, úsmevom i ochotou riešiť drobné problémy, ktoré sa niekedy vyskytli při ubytovaní a tiež svojím celkovým pozitívnym prístupom. Namáhavú úlohu šoférky zvládla veľmi dobře, starostlivo dodržiavala dopravné predpisy a tým poskytovala všetkým pocit bezpečia za jazdy. Celkove, jako vyplýva z napísaného, som so zájazdom veľmi spokojný a budu ho odporúčať aj svojim priateľom a známým. Svoje názory som vyjádřil aj vo vašom firemnom dotazníku, ale vzhľadom na mimoriadnu kvalitu vašeho zájezdu som považoval za vhodné ich oznámiť i priamo Vám. 
S prianím dobrého zdravia a dalších úspechov Váš
J. K.

Západ USA – klasický okruh
Vážení, 
v neděli 25. 7. 2010 jsme se vrátili ze zájezdu Západ USA – klasický okruh. Vzali jsme s sebou 2 syny (17 a 25 let) a měli jsme pochopitelně obavy, zda je zájezd zaujme, stejně jako nás.
Náplň zájezdu byla každý den pestrá, měla denně své špičkové body a neustálá překvapení Mne s manželkou nejvíce zaujaly národní parky, pouštní oblasti a pobřeží Pacifiku, ale i San Diego a San Francisco. Synové byli nadšeni letadlovou lodí v San Diegu, muzeem letadel v Tusconu, ponorkou v San Franciscu, lodí Quin Mary v Long Beach a samozřejmě městy Las Vegas , LA s Hollywoodem a San Franciscem. 
Ubytování ve všech hotelech bylo na velmi dobré úrovni. 
Průvodce a řidič odvedl skvělou práci. Plně se nám věnoval a reagoval na všechny podněty. 
Chceme proto poděkovat Vám za přípravu kvalitního zájezdu a průvodci za skvělou práci. 
Prosím o zaslání katalogu na rok 2011, uvažujeme o cestě do Peru. 
S pozdravem
V. K.

Západ USA – klasický okruh
Konečně mám trochu času, abych mohl zhodnotit uskutečněný zájezd do USA – západ. Program byl pochopitelně náročný, protože bylo toho k vidění hodně. Všechno jsme ale díky lídrovi, naší průvodkyni, zvládli. 
Ubytování: vše klasika, jak jsme byli v USA zvyklí. Jedině špatné to bylo v Reddingu (Howard Johnson Express Inn) – asi tam údržbu dělali před 10 lety. 
Auto: OK, je dobře, že bylo pro 14 osob, po vyjmutí zadního sedadla pro kufry bylo stále dost místa. Auto jezdilo bez problémů, včetně klimatizace. 
Průvodce: měli jste dobrou volbu, protože průvodkyně nastavila laťku velmi vysoko, zatím nejlepší průvodce, se kterým jsem absolvoval všechny zájezd s AT. Orientace perfektní i v místech, ve kterých ještě nebyla. Znalosti (historie, současnost, navigační orientace) velmi dobré, musím podotknout, že i na místech, na kterých rovněž nebyla. 
Letecká přeprava: výborné, vhodně byl zařazen přestup v NY
Děkuji i za všechny účastníky za uskutečnění zájezdu a přeji AT nadále dobré cestování po světě. 
J. M.

Západ USA
Vážený pane řediteli, 
Cítím potřebu napsat takové zhodnocení:
Trasu cesty jste mi naplánovali perfektně. Viděl jsem spolu s rodinou vše, co jsem – jsme chtěli vidět. Stanovil jsem místa, body i krajinu a v těchto místech jsme byli. Splnilo se mi vše, co jsem očekával a ještě daleko více a to díky…
Velmi profesionální průvodce, který detailně zná místa, cesty, silnice zřejmě po celé Americe. Zná i historii a je orientovaný i v současnosti. Podával zajímavé výklady, které považoval za (zajímavé ) potřebné a zodpověděl všechny naše dotazy. Umožnil nám zastávkami při cestách seznámit se s mnohými zajímavostmi, se kterými jsme vůbec nepočítali a o jejich existenci jsme neměli ani tušení. Splnil tak všechna přání i členů výpravy A to ochotně, velmi rád a na úkor času potřebného k jeho odpočinku. Neprojevil žádnou rozmrzelost, byl vždy příjemný, ochotný a milý. 
Díky výbornému řidiči propůjčeného auta! Vynikající řidič, který se v hustém provozu výborně orientoval, ve městech vždy našel nejbližší parkoviště a nikdy nezpůsobil ani náznak kolize, takže po celé době jízd jsme se necítili ohroženi a ani on nikoho neohrozil. Tedy – cítili jsme se naprosto bezpečně!!
Průvodce díky perfektní znalosti angličtiny vyřešil rychle všechny potřebné záležitosti. Například zpoždění zavazadel, pomáhal při vybavování letenek, při ubytování v hotelech, při výběru stravy a všude tam, kde jsme sami nebyli schopni se domluvit. 
Původně jsem myslel, že si půjčíme auto a podnikneme cestu sami. Jsem rád, že jsem dal na doporučení vaší CK. Bez průvodce bychom nezvládli nic – výlet by byl jen samé nervy, potíže, bloudění a orientovat se ve městech by bylo nad naše síly a schopnosti. 
V případě další cesty do USA bych si přál, aby s námi jel opět stejný průvodce. Docela by to byla podmínka. Dobu bychom volili dle jeho možností. 
Ještě jednou velké poděkování, za výlet plný zážitků vaší CK a hlavně panu průvodci. 
M. P.

Západ USA – klasický okruh
Chtěli bychom vám poděkovat za hezkou dovolenou. Byli jsme spokojeni především díky našemu průvodci. Víme již na základě našich zkušeností z minulosti, že kvalitu a úroveň zájezdu vždy ovlivňuje kromě programu, organizace, úrovně ubytování a účastníků zájezdu především průvodce. Přiznám se, že kdybychom ještě někdy uvažovali o další naší cestě do USA nebo Kanady, tak s podmínkou, že budeme mít stejného průvodce. Z našeho pohledu bychom doporučili vypustit z programu návštěvu národního parku Zion a věnovat ušetřený den San Franciscu, které je kouzelné.
K. CH.

Západ USA 
Průvodkyně odvedla špičkový výkon. 
P. S.

Západ USA 
Protože nám připadá, že dotazník jsou jen studené údaje, chceme vám raději touto formou poděkovat za překrásný zájezd a úžasné zážitky prožité během 14 dnů tohoto cestování! Řidičské umění, trpělivost, profesionalita, ochota a přístup k nám ke klientům našeho průvodce lze jenom a jenom chválit a chválit a obdivovat. Takový zájezd plní i jakékoliv náročné představy a zanechá v každém jenom krásné dojmy a vzpomínky!!!
Ještě jednou děkujeme!!!
B. + I. V.

Západ USA 
Hodnocení na výbornou 1*.
J. J.  

Západ USA 
Byla jsem s dcerou, byl to dárek k jejím narozeninám. Byly jsme obě nadšené, viděly jsme opravdu hodně. Oceňujeme perfektně vybranou trasu i program celého zájezdu, ochotu průvodce a výdrž a profesionalitu pana řidiče. Meeting jsem sledovala on-line, super!  Doporučíme známým. 
H. K.  

Západ USA – klasický okruh 
Chceme vyzvednout vysokou profesionalitu, znalosti a velmi vstřícný, lidský přístup naší průvodkyně. Jsme opravdu rádi za příjemné cestování auty, cestování autobusem by zájezdu ubralo na kvalitě. 
R. M.

Východ USA 
Dobrý den, vzpomínáme, že už zase brázdíte americké dálnice s houfem zvědavých a neukázněných turistů – doufáme, že snad to s naší skupinou nebylo úplně nejhorší . Ještě jednou Vám za vše děkujeme – bylo to zajímavé a často na vše s manželkou vzpomínáme. 
Začali jsme šetřit na 16-denní „Západ USA – klasický okruh“, takže je možné, že se ještě jednou v USA potkáme.
S pozdravem
V. K. 

Východ USA
Výborný prístup a znalosti sprievodcov. Ubytovanie veľmi dobré, na daný typ zájezdu plne vyhovuje. Stravovanie při poznávacím zájezde vyhovuje so zaistenými raňajkami, ostatné stravovanie podla programu. Pozemná preprava pronajatými autami je veľmi dobrá, lepšia jako autobusom (mobilita, parkovanie),
M. K.

Východ USA
Byli jsme velice spokojeni!
J. J.

Východ USA
Byli jsme maximálně spokojeni.
D. P.

Východ USA – klasický okruh
Zasílám hodnocení zájezdu, na kterém jsem, já osobně, byl moc spokojen. Zvlášť bych rád vyzvedl práci Vaší průvodkyně. Je to velice příjemná osoba se znalostmi USA. Alespoň mě se to tak jevilo. Tak ještě jednou děkuji za krásné zážitky z Vaší CK a doufám, že nebyly poslední. Přeji krásný den. 
M. R.

Východ  USA 
Vážení, v příloze přikládám vyplněný klientský dotazník a hodnocení zájezdu. K vlastnímu zájezdu nejsou připomínky, zcela splnil naše očekávání a to, že první dny byly náročné, není v žádném případě vinou kanceláře. Za pozdní dobu příletu nemůžete a  časovou náročnost musíme respektovat. Je nám přes 70 let a mladší klienti pochopitelně chtějí za své peníze vidět co nejvíce a užít si.
Chtěl bych se zmínit o dvou aspektech, které nelze vypsat do šablony dotazníku. Nejprve podotýkám, že  jsem již řadu let v důchodu, ale stále ještě podnikám a to i v cestovním ruchu. Od roku 1962 jsem pracoval příležitostně jako průvodce v tuzemsku i v zahraničí a přestože nejsem profesionál, není mi tato problematika  až tak cizí. 
Velmi mě potěšilo, že jste nám umožnili individuelní prodloužení zájezdu o 4 dny (soukromá návštěva kamaráda v NYC po odletu skupiny) s posunutím odletu. Sice mě trochu překvapila sazba za přebukování letenky ( 6 000,- Kč za dvě osoby ), ale stálo to za to. 
Hlavně se však chci zmínit o práci Vašeho průvodce, pana Jakuba Fučíka, který s námi strávil těch 9 hezkých dnů  a přispěl k celkovému dobrému dojmu ze zájezdu. Stručně se pokusím vysvětlit proč. 
Aktivita průvodce, ochota vyhovět klientům (při různorodé skladbě, odlišných zájmech, kondici a možnostem je to někdy dost obtížné), práce přes čas, to se u dobré CK předpokládá. Ale tady bylo něco navíc, ve srovnání s mnoha dalšími zkušenostmi (někdy i velmi negativními!)
1.    Výklad během cesty byl perfektní včetně přípravy (veškerá data samozřejmě není možné znát zpaměti) a hlavně vyvážený. Bylo řečeno podstatné, ale nebylo to únavné. Někteří i profesionální průvodci v dobré snaze poskytnout maximum informaci prakticky od rána do večera "nezavřou hubu" a nenechají klienty vydechnout, po určité době stejně už nikdo nevnímá. 
2.    Program nebyl dogmatický, měli jsme možnost výběru  způsobu stravování, délky volného času, možnost improvizace s ohledem na dopravní situaci, počasí a další podmínky.
3.    Průvodce se věnoval i individuelně jednotlivým klientům (nákupy, osobní zájmy, rady a informace), ale ne na úkor zájmu skupiny. Ve volném čase nabídl i pomoc při zajištění individuelních požadavků (návštěvy známých, telefonáty, dopravní spojení a p.)
4.    Výklad nebyl v žádném případě stereotypní. Pan Fučík doplňoval zeměpisná, historická a další data svými osobními poznatky a vzpomínkami, často humornými a vždy zajímavými a to bylo vynikající zpestření často monotonního monologu většiny průvodců, i když jinak detailního a precizního. 
5.    Poslední připomínka je osobní. Špatně slyším a často musím používat naslouchátka. Pan Fučík hovořil pomalu, nahlas a zřetelně, takže jsem mu rozuměl téměř každé slovo a to se mi v poslední době stává skutečně zřídka.
6.    Na závěr Vám za sebe i přítelkyni děkuji za hezkou dovolenou a pokud  se nám vyhnou choroby a zubatá, tak se budeme těšit na další zájezd s Vámi, s pozdravem
J. M.

Východ USA 
Oceňuji znalosti skvělého průvodce Vaší CK. Pokud budeme i v budoucnu využívat Vaše služby, pak bychom si jej chtěli vyžádat opět jako našeho průvodce. 
P. Š.

Východ USA 
Výborný zájezd, dobře připravený. Průvodce dobře stmelil kolektiv a byl velmi ochotný. Znalosti výborné. Věnoval se zcela 24 hodin denně. Děkuji za pěkný zážitek.
V. H.

Východ USA 
Výborná znalost místních poměrů u průvodce. Výborná komunikace. Viděli jsme spoustu dalších míst, co nebylo v programu. Splnil každé naše přání. Celkový dojem velmi dobrý. 
J. S.

Východ USA 
Průvodce byl velmi vstřícný, ochotný splnit individuální přání nad rámec programu. Velmi dobrá znalost místních poměrů a způsobu života. Dostatek informací. Celý zájezd proběhl v pohodě, jakékoliv změny v plánu byly vždy operativně vyřešeny. 
R. S.

Východ USA 
Skvělý zájezd, skvělý průvodce. Celkový dojem – výborný.
V. J.

Východ USA 
Dotazníky obvykle nevyplňuji, a pokud někam na cestovku napíši, tak jen, když se mi opravdu něco hodně nelíbilo či naopak líbilo. A k napsání Vám mne přiměl důvod druhý: byl jste opravdu výborný průvodce, zkušený, organizačně schopný, amerických reálií znalý a jazykově vybavený (ani jsem se Vám nechtěl zmínit, že jsem historik a anglista a soudní tlumočník), prostě jste se i Vy osobně zasloužil o úspěšné naplnění atraktivního programu zájezdu. 
S přátelským pozdravem
J. K.

Východ USA 
Dobrý den, před pár dny jsme se vrátili ze zájezdu Vaší CK. Chtěli bychom Vám poděkovat za perfektně zorganizovaný zájezd, se skvělými zážitky, na které budeme dlouho vzpomínat. Co nelze opomenout, je skvělá práce našeho průvodce. Jeho profesionalita, ochota a znalosti byla již tak k pomyslné jedničce velkou hvězdičkou. Díky a při dalších cestách nashledanou. 
R. + L. D.

Národní parky západu USA
Velmi hodnotíme kvality průvodce. Po celou dobu zájezdu byl maximálně vstřícný ke všem našim potřebám, projevoval vynikající znalosti o USA a velmi dobré řidičské schopnosti. Málokdy jsme na našich cestách měli štěstí setkat se s tak profesionálně zdatným průvodcem. 
A. M.

Národní parky západu USA
Informovanost před zájezdem, odbavení na letišti, letecká přeprava, ochota a znalosti průvodce, řidičské kvality, kvalita ubytování, pozemní přeprava – vše hodnotím na výbornou. 
F. G.

Národní parky západu USA
Velmi oceňujeme způsob, organizaci a vedení zájezdu naší průvodkyně. Její znalost navštívených míst a vlastní zkušenost umožnila vždy podat perfektní, přehlednou informaci a účelně využít čas, který byl k dispozici. Navíc její milé a přátelské vystupování podstatně přispělo k úspěchu zájezdu a spokojenosti účastníků. Rádi bychom jí i touto cestou poděkovali.
Manželé D.

Národní parky západu USA
Zdravíme z Brna. Děkujeme za fotografie a ještě jednou za příjemné zážitky v USA. Jak se říkávalo za mlada v Brně, bylo to „betálný“. Určitě se s Vámi nebo s Vaší firmou ještě na nějaké dovolené domluvíme. Hodně štěstí ve Vaší práci.
Z. Ž.

Národní parky západu USA
Celkově jsme byli spokojeni, jak s ubytováním, tak i naplánovanou trasou, i když na některé věci by bylo třeba více času, ale je pochopitelné, že pokud se vše má stíhat za 21 dní, tak ten čas nelze vyšetřit. Viděli jsme opravdu spoustu zajímavých přírodních úkazů a odvezli jsme si pěkné zážitky, což bylo také dílem naší bezvadné průvodkyně. Bylo to takové sluníčko, plné pochopení a vstřícnosti, byl to člověk na svém místě. Bravurně zvládala cestování, což jsme ji někdy litovali, kolik mil musí za den najezdit a ještě s námi vše absolvovat, ale jak bylo vidět, zvládala to opravdu dobře a vždy na nás byla milá. Snad na nás bude v dobrém vzpomínat. Ještě jednou děkujeme za skvělé zážitky s vaší CK a průvodkyní.
S pozdravem manželé C.

Národní parky západu USA
Ubytování bylo velmi dobré s jedinou výjimkou Super 6 v Laramie. Dalo se to přežít, pouze informuji. Naopak jsem byla velmi překvapena hotelem Stratosphere v Las Vegas. Čekala jsem předměstský motel, ale tohle byl zážitek!!!
Cestování Toyotou Siena bylo velmi příjemné pro 6 osob a průvodkyni. Chlapci se naučili skládat tašky a kufry a každé ráno to probíhalo bez problémů, parta dříve sobě neznámých cestovatelů fungovala bezvadně. 
Organizace zájezdu podle mého názoru asi nemohla být lepší. Viděli jsme, co jsme vidět chtěli. Byla to nádhera a úžasné zážitky. 
Veliký obdiv a uznání naší průvodkyni!!! Všechny ty dlouhé přejezdy řídila auto, běhala s námi důchodci po parcích a zase dlouho řídila. Bavila nás svým humorem. Někdy bylo v autě veselo, jindy všichni spali a ona jela!!! Na konci cesty hledala supermarket, kde bychom si nakoupili. Ještě nám poskytla svoji kartu na slevu. Byla milá a překypovala energií. Už jsem jí poděkovala a loučili jsme se slzičkami – to s měkkým i, protože i chlapci byli dojatí. 
Děkujeme za pěkný zájezd. 
M. N.  

Národní parky západu USA 
Celý program byl velmi zajímavý a kvalitní. Děkuji agentuře, která nabízí tento zájezd, a také průvodci, který hleděl, aby tato cesta byla více než úspěšná. Skupina byla na začátku sympatická, ale díky němu trvala dobrá nálada a zájem byl stále silný.
M. J.

Národní parky západu USA 
Chtěli bychom vyzvednout vysoce profesionální práci průvodkyně. Jak v podávání informací o jednotlivých lokalitách, tak v ochotě řešit jakýkoli problém během zájezdu. 
K. F.

Malý okruh západem
Připomínky bychom marně hledali. Žádné nejsou a ani být nemohou, protože s takovým průvodcem a šoférem jsme se nesetkali. Chytrý, vzdělaný, ochotný, zábavný a příjemný člověk. Svůj úkol splnil na výbornou a je vidět, že to dělá s láskou a rád. Děkujeme za příjemné prožitky.
Manželé R.

Malý okruh západem USA
CK vylepšila své služby tím, že součástí zájezdu jsou snídaně, což je velmi dobré. Taktéž let helikoptérou nad Las Vegas v ceně zájezdu je bomba. Oproti roku 2001 došlo k výraznému zlepšení. Služby průvodce jsem zhodnotila jako nejlepší ze všech třech zájezdů, které jsem s vámi absolvovala. 
M. F.

Malý okruh západem USA
Se zájezdem jsme byli velice spokojeni. Velice dobře sestavený program nám umožnil poznat maximum z této oblasti USA. Náš průvodce byl profesionál na svém místě a velice mu děkujeme za to, jak se o nás staral, jaké měl znalosti, orientaci a bezvadný přístup ke klientům. Trochu problém byl při přestupu v Atlantě s imigračními formalitami a málem nám uletělo letadlo do L.A. Vhodnější by asi byl přímý let do cílového města a vyřizování vstupu až tam, bez časového stresu. Celkový dojem ale výborný a moc děkujeme. 
L. P.

Malý okruh západem USA
Pochvala pro průvodce. Kromě širokého spektra průvodcovských i obecných znalostí, výtečná orientace při řízení auta ve městech i v terénu, starosti o pohodlí a dobrou náladu všech, byl vždy ochotný vyhovět všem přáním účastníků zájezdu. V průběhu přesunů odpovídal na nejrůznější dotazy a dovedl velmi citlivě vystihnout to, co je pro naši věkovou skupinu v danou chvíli to nejlepší. Věnoval se nám všem po celé dny pobytu s úžasnou obětavostí a mnohdy s neúnavnou trpělivostí. Patří mu určitě to nejvyšší ocenění. 
O. R.

Malý okruh západem USA
Vzhledem k mému věku jsem již mnohokrát cestoval soukromě i služebně. Dosud nikdy jsem se však nesetkal s takovou kvalitou průvodce jako na tomto zájezdu. Byl to absolutní profesionál, člověk nabitý informacemi, které klientům předává v maximální míře a přitom velmi srozumitelně. Je však velice skromný a komunikativní a snažící se maximálně vyhovět všem přáním klientů. Pokud bych někdy měl jet s vaší kanceláří na zájezd (zejména západní Kanadu), tak jedině s tímto průvodcem. Nevím však, zda již při nákupu zájezdu je známo jméno průvodce konkrétního zájezdu. Vše, co jsem zde napsal, je i vyjádřením názoru mé manželky a přátel, kteří na tomto zájezdu byli. Stručně řečeno, vaše cest. kancelář si může k tak kvalitnímu průvodci gratulovat. 
J. R.

Malý okruh západem USA
Vážení, vrátili jsme se s manželem v soboru 16. 5. 2009 z dovolené, poznávací zájezd po západu Ameriky a jsme ještě nyní unešeni. 
Cestujeme od roku 1994, ale s takovým průvodcem, jakého jsme měli, jsme se nesetkali. Nejenom, že je to velice chytrý a vzdělaný muž, ale s jakou ochotou nás provázel celým zájezdem a znalostmi všech míst, do kterých nás bezpečně dovezl, příjemným vystupováním a profesionalitou v každé situaci nás nadchl. Opravdu je to skvělý, zábavný a příjemný průvodce a člověk na svém místě. 
Při rozloučení jsem mu řekla a myslela to vážně: „do smrti na Vás budu vzpomínat, ne jenom na dojmy a prožitky z cesty, ale vzpomínky budou spojeny vždy s Vámi“. Bylo to nádherné s perfektním průvodcem a řidičem. Děkujeme.
Manželé R.
  
Malý okruh západem USA
Prvotřídní průvodce a reprezentant America Tours díky svému vzdělání, inteligenci, dokonalé znalosti prostředí a velmi vstřícnému vztahu ke klientům. 
K. K.

Malý okruh západem USA
Vážení, 
byl jsem účastníkem spolu se svou vnučkou výše uvedeného zájezdu vaší CK. Rád bych vám sdělil své dojmy. 
Již při objednání zájezdu na veletrhu v Praze velmi vstřícné jednání, které následovalo v Liberci při meetingu. Následná korespondence byla velmi účelná a přesná. Přijetí na letišti a přeprava do USA proběhla bez problémů. 
Setkání v LA s průvodkyní a průběh poznávacího zájezdu velmi dobrý. Výběr měst a přírodních lokalit byl výborný a byl podpořen velmi vstřícným chováním a velkou ochotou naší průvodkyně a řidičky v jedné osobě. Opravdu tato slečna si zaslouží zvláštní pochvalu. Po absolvování tohoto zájezdu jsme využili týdenní návštěvu Havaje. Opět vše fungovalo dobře bez problémů, včetně přepravy zpět do ČR. 
Když shrnu tento zájezd, jedním slovem = SUPER.   
Vaší CK mohu s klidným srdcem doporučit známým, neboť se nezklamou. 
Děkuji za pěknou dovolenou a zůstávám s pozdravem
J. T.

Malý okruh západem USA 
Velmi oceňujeme profesionalitu a znalosti naší průvodkyně. 
V. C.

Malý okruh západem USA 
Nemělo to chybu. Výborní průvodci i spolucestující. 
S. I.

Malý okruh západem USA 
Průvodkyně je jednou z nejlepších, se kterými jsme se setkali. Znalosti o trase na vysoké úrovni, jazykově dokonalá. Ve všem nám vycházela vstříc, mnohdy nad rámec svých povinností. Děkujeme. 
H. + S. K.  

Velká země
Zájezd se nám velmi líbil. Viděli jsme toho hodně a i počasí nám přálo. Teď si musíme všechny zážitky řádně utřídit. Děláme Vám reklamu. Děkujeme.
F. V.   

Velká země
Zájezd Velká země byl vynikající. Tímto bychom chtěli poděkovat za vynikající a bezchybné řidičské umění průvodce, za jeho rady a mimořádnou ochotu. Ještě jednou děkujeme – patří mu náš veliký dík. Jen jednu připomínku bychom měli, zda by bylo možné do zájezdu zařadit Bryce Canon nebo ho zaměnit za návštěvu nár. parku Zion. 
Manželé P.

Velká země
Dobrý den, jako účastník vašeho zájezdu „Velká země“ v termínu 1. 9. – 6. 10. 2009 bych vám chtěla poděkovat za úžasný zážitek. Vás slogan, že uvidíme víc než si umíme představit je pravdivý a naplnil se na 100%. Spokojena jsem byla i s ubytováním a způsobem stravování. Trasa zájezdu postihuje opravdu to nej a ukazuje Spojené státy v celé jejich rozmanitosti. Mé závěrečné a velké poděkování patří našemu průvodci. Tento typ zájezdu „stojí a padá“ právě s osobou průvodce. Prokázal vysokou profesionalitu, bohaté znalosti, organizační schopnosti, ale i umění jednat s lidmi. V neposlední řadě se předvedl jako vynikající řidič. Absolvovat tuto trasu plnou dlouhých přejezdů sám, bez možnosti vystřídání, se nám zdálo být až nadlidským výkonem. Svým přístupem a jednáním se zasloužil o to, že jsem si z tohoto zájezdu odnesla neopakovatelný zážitek. Ještě jednou děkuji a přeji hodně dalších spokojených klientů. 
I. R.

Velký okruh východní Kanadou
Zájezd, kterého jsem se zúčastnil se mimořádně povedl díky dobře volené trase cesty a rovněž pro mimořádné schopnosti našeho průvodce. Jeho organizační schopnosti, znalost dané země, řidičské schopnosti i ochota kdykoli pomoci při řešení problémů zaslouží pochvalu. S Vaší CK jsem spokojen a proto s ní plánuji i další cesty. 
V. Ž.

Velký okruh východní Kanadou
Ráda bych tímto poděkovala průvodci za profesionální přístup, ochotu vyhovět všem požadavkům a příjemné vystupování. 
R. D.

Velký okruh východní Kanadou
Se zájezdem jsem byl velmi spokojen. Budou-li všechny CK v České republice pracovat jako America Tours, tak přibude více spokojených klientů a ubude zklamání. 
J. L.

Velký okruh východní Kanadou
Díky pochopení a obětavosti průvodce zájezd neměl chybu.
Manželé B.

Velký okruh východní Kanadou 
Poznávací zájezd díky našemu průvodci byl pro nás super. Velmi ochotný, ohleduplný – více takových průvodců. 
J. K.

Velký okruh východní Kanadou 
Cesta po Kanadě se nám líbila. Její kvality nabrala hlavně tím, že byla výborná znalost a ochota našeho průvodce. 
G. M.

Z Bostonu do Miami
Velmi vstřícné a ochotné vystupování průvodce. V mnoha případech plnil své pracovní povinnosti nad rámec služeb. Děkujeme. 
L. P.

Z Bostonu do Miami
Vše bezvadné, perfektní, obětavý průvodce. Rádi pojedeme ještě jednou. Děkujeme.
M. D.

Z Bostonu do Miami
Se zájezdem jsem byla spokojená, chvála na řidiče – průvodce, prostě jsem nadšená. Jestli budu mít spolucestujícího, pojedu znovu. 
Hezký den přeje L. M.

Z Vancouveru na Aljašku
Velmi dobrá spokojenost s průvodcem, velké znalosti, ochota, příjemné jednání. Celkový dojem na výbornou.
Š. K.

Velký okruh Floridou
Vysoce hodnotím průvodce zájezdu, jeho znalosti, orientaci ve městech a především profesionální způsob komunikace. Poděkování patří též pracovním AT za zajištění zpátečních letenek v mimořádně složité situaci.
„Zpoždění“ cesty bylo přijatelné a „díky“ vulkánu jsme mohli okusit slasti floridských pláží. 
J. P.

Národní parky západní Kanady
America Tours budeme všem doporučovat. Nemělo to chybu. 
J. S.

Národní parky západní Kanady
Dobrý den, ve dnech 17. – 28. července jsme se zúčastnili zájezdu Národními parky západní Kanady s vaší cestovní kanceláří America Tours. Chtěli bychom Vám poděkovat za krásné zážitky a perfektně připravený itinerář cesty, kdy jsme mohli vidět maximum z možného za 12 dní putování. 
Nemalou zásluhu na tom, že všechno proběhlo naprosto skvěle a v pořádku měl náš průvodce, který nás převzal na letišti v Seattlu a staral se o nás s maximálním nasazením po celou dobu naší náročné cesty. Byli bychom rádi, abyste naším jménem, ale i jménem ostatních účastníků zájezdu vyjádřili průvodci ještě jednou naše poděkování za jeho skvělou práci a přejeme mu hodně úspěchů a pracovního nasazení při jeho dalších cestách po Kanadě a Spojených státech a Vám hodně spokojených cestovatelů. 
J. J. , M. J., D. R.

Perly západní Kanady 
Deklarovaný program zájezdu byl zcela naplněn a průvodce nám ukázal i řadu jiných zajímavostí mimo program. 
R. R.

Východ USA a Kanady 
Oceňujeme výborné a mimořádně kvalitní schopnosti průvodce, zejména v orientaci a zajišťování dopravy, ochoty přizpůsobit se požadavkům klientů
K. T.

Křížem krážem USA 
Vše super. Hodnotím výborně. 
R. H.

New York 
Dojem z našeho pobytu v NYC i z celého zájezdu je velmi dobrý. Zásluhu na tom má i náš vynikající průvodce. A tak přejeme vaší CK hodně spokojených zákazníků. 
R. B.

Velký okruh východem USA 
Velmi dobré průvodcovské služby + znalosti o navštívených místech. 
L. + V. J.

Perly východu USA a Kanady 
Rádi bychom poděkovali naší průvodkyni za její profesionální přístup, ochotu, vyzdvihujeme její jazykové a řidičské schopnosti. Díky. 
V. P.

Dental Meeting New York
Až mi to přijde nepatřičné zakliknout všechny body za jedna. Pravda, první dva body se nás netýkaly, ale věřím, že bych stejně nevolil jinak. Naprostá spokojenost, myslím, že v těch několika dnech jsme dostali maximum informací a prožitků, kterým se nám mohlo dostat. Stále z toho doma žijeme, vzpomínáme a plánujeme další cestu ;o) I pár delších přesunů v pohodlí VANu bylo vyplněno zajímavými tématy, diskusemi s naším skvělým průvodcem. Shodli jsme se na tom, že nebylo kdy uvažovat po cestě si schrupnout - přišli bychom o mnoho zajímavého. Navíc maximální taktnost a ohleduplnost k našim potřebám, spojená s perfektním přístupem a vstřícností.
Končím se superlativy - až to nevypadá reálně ... ale takové to bylo.
J. K.

Dental Meeting New York 
Ochota průvodce mimořádná, znalosti průvodce a řidičské kvality vynikající. Byli jste perfektní!!! Děkuji. 
B. I.

Dental Meeting New York 
S tak vynikajícím průvodcem jsem se ještě nesetkala. Mimořádné znalosti, dokonalá organizace, prvotřídní řidič a k tomu přátelské chování a vysoká empatie vůči našim potřebám, hlavně vůči mně, vzhledem k mým zdravotním handikepům. Byl to zážitek. Děkuji. 
D. D.

Velký okruh Latinskou Amerikou
Velmi doporučuji svým známým a přátelům. Kvality CK America Tours jsou nadstandardní. Služby poskytnuté během pobytu jsou perfektní, vše výborně navazuje. Díky. 
M. P.

Velký okruh Latinskou Amerikou
Hodnocení na výbornou, během mých čtyř zájezdů nebyl sebemenší problém. 
S pozdravem
B. S.

Velký okruh Latinskou Amerikou
Všichni tři průvodci výborné znalosti místních poměrů, ochota, velmi dobrý přístup k lidem.
D. K.

Rio de Janeiro a vodopády Iguacu
Zúčastnila jsem se zájezdu 22. 10. – 31. 10. 2009 a byla jsem nadmíru spokojena s ubytováním, programem i s formou cestování po blízkém okolí hotelů. Velmi bych chtěla pochválit našeho průvodce, který se nám velice věnoval, pro jeho milé chování k turistům. Děkuji za krásné zážitky. 
A.  Š.

Rio de Janeiro a vodopády Iguacu
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za splnění mého celoživotního snu, vidět Rio de Janeiro. Díky vám jsem nebyla v žádném ohledu zklamána. Vše bylo zabezpečeno na jedničku. Určitě jste zařídili i počasí, které bylo po celou dobu mého pobytu v Brazílii nádherné. Vyzvednout bych chtěla hlavně činnost vašeho (nebo našeho) průvodce, který byl opravdu super. Je to zkrátka profesionál. Ještě jednou mockrát děkuji a určitě, pokud pojedu opět do Ameriky, se o vaše služby opět přihlásím. S pozdravem a přáním všeho dobrého 
Z. L.

Metropole a přírodní krásy Argentiny, Uruguaye a Brazílie 
Chtěli bychom ocenit zejména styl našeho průvodce, který s humorem řešil mnohdy protichůdná přání. 
R. A.

Individuální cesta 
Velmi Vám tímto děkuji za perfektní zařízení individuální cesty, letenek do Los Angeles a z LA do Las Vegas a informaci ohledně ubytování v Las Vegas. Jsem Vaší klientkou, cestovala jsem s Vámi 2x v minulosti (západ a východ USA), proto jsem se na Vás obrátila po letech s žádostí o radu, zda nezařizujete letenky i z LA do Las Vegas (když předtím jsem si zjišťovala autobusovou dopravu od CK v LA – z LA do Las Vegas). Mailovou poštou se mi dostalo konkrétní informace s možným časem odletu včetně 3 variant nabízených hotelů včetně ceny. Informace byla rychlá, věcná a přesná. Následně jsem telefonicky hovořila s Vaším pracovníkem, který byl velmi vstřícný, příjemný a znalý situace a dokázal mi na moje dotazy odpovědět. Protože jsem s tímto způsobem vyřízení mého požadavku byla spokojená, obrátila jsem se na něho i o zajištění letenek na vlastní cestu – z Prahy do LA (ač jsem předtím jednala s místní CK). Opět vše okamžitě vyřídil s uvedením konkrétních údajů včetně ceny. Tyto letenky mám již koupené a v současné době jsem si objednala u něj letenky z LA do Las Vegas. 
Chtěla jsem Vám tímto sdělit, že reprezentace Vaší cestovní kanceláře tímto Vaším skvělým pracovníkem je na vysoké úrovni. Vaše cestovní kancelář mě opět nezklamala a na Vašeho pracovníka píši velkou pochvalu, protože on je ta osoba, se kterou klient přijde do styku, on je ten, který hovoří za Vaší CK / nikoliv majitelé, které klient nezná, ač mohou být schopní jakkoliv…/. Nicméně šikovný majitel si nevybere své podřízené nikdy špatně, protože ví, že ten, kdo jedná za ně s lidmi, jedná vlastně za firmu a je důležitý pro to, aby se mu lidé zase někdy pro spokojenost vrátili. 
Takže děkuji Vám i Vašemu pracovníkovi a přeji mnoho úspěchů ve vaší činnosti. 
S pozdravem
V. P.