Grand Bahia Principe Jamaica

Kód:Grand Bahia Principe Jamaica
Země: Jamajka
CENA OD
Seznam termínů
Obecný popis
Resort se nachází na severním pobřeží Jamajky. Můžete zde poznat nejautentičtější kouty Jamajky, její skvělou kuchyni, okouzlující rytmy i nádhernou krajinu.
Ubytování je zajištěno v 850 pokojích, stravování pak nabízí 7 restaurací a 4 bary. Během svého týdenního pobytu můžete navštívit 3 restaurace a la carte.
Každý pokoj má klimatizaci, satelitní televizi, žehličku a žehlicí prkno, kávovar, vybavenou koupelnu, budík, safe (za poplatek), minibar, terasu nebo balkón, wifi (za poplatek) a slunečník.
K vybavení resortu patří nový vodní park, určený především dětem, ale i lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu. V rámci all inclusive programu můžete využít fitness,navštívit hodiny tance nebo aerobiku, či se naučit potápět.
Cena zahrnuje
Ubytování all inclusive
základní pojištění léčebných výloh
transfer z letiště do hotelu a zpět
Cena nezahrnuje
Leteckou přepravu.
Jamajka

Hlavní město: Kingston
Obyvatelstvo: 2 758 000
Rozloha: 10 991 km2
Jazyk: angličtina
Časové pásmo: GMT -5
Měna: jamajský dolar
Vízum: do 30 dnů pobytu není potřeba

Jamajka je třetí největší karibský ostrov. Rozkládá se na cca 11.424 km2, je 235 km dlouhý a široký od 35 do 82 km. Na ostrově najdete bezpočet pláží, 120 řek a říček a několik minerálních pramenů. Země je velmi hornatá a její největší vrchol Blue Montain Peak se tyčí do výše 2.256 metrů. Vyžití si zde najdou nejen příznivci bílých pláží, ale i golfisté a příznivci vodních sportů. Jamajka je rovněž známá jako domov reagge stylu, jeho hlavní představitel Bob Marley získal světovou proslulost.
Jednou z vyhledávaných atrakcí Jamajky jsou i vodopády Dunn’s River Waterfalls, známé i z populárních „bondovek“. K nejvyhledávanějším letoviskům patří oblasti Ocho Rios, Montego Bay nebo Negril.

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)