Hotel Bakoua Martinique

Kód:Hotel Bakoua Martinique
Země: Martinik
Období od 06.05.2020 do 14.12.2020
Termín od
Strava Snídaně
Doprava Vlastní
CENA OD
Seznam termínů
Obecný popis
Hotel se nachází na západním pobřeží ostrova Martinique,poblíž zálivu Fort de France. Do města Trois Ilets,které je plné karibské atmosféry, jsou to pouhé 3 kilometry. Mezinárodní letiště Lamentin je vzdálené 30 minut jízdy.V hlavním městě Fort de France jste za 20 minut lodní dopravou přes záliv.
Hotel byl vybudován jako stará rodinná rezidence ve stylu východoindické společnosti. Podařilo se zde udržet původní atmosféru s nábytkem ze dřeva a ratanu. V tropické zahradě budete ohromeni pohledy na bílou písečnou pláž, kombinovanou s modří moře a oblohy a siluetami Carbet Mountains v pozadí.
V zahradě je několik 1-3 patrových budov v kreolském stylu, kde najdeme 132 pokojů, 3 apartmá s výhledem na moře a 2 apartmá přímo na pláži.
Každý pokoj má klimatizaci, sejf, satelitní televizi, terasu nebo balkón, kosmetické zrcadlo, vysoušeč vlasů a volnou WI-FI.
V na bílé písčité pláži jsou k dispozici zdarma lehátka i slunečníky a plážové ručníky. V areálu jsou 2 osvětlené tenisové kurty, bazén a bar s biliardem.
V blízkosti hotelu najdete kasíno, potápěčské centrum i golfové hřiště s 18 jamkami. Pro milovníky moře se zde nabízejí výlety na katamaránu, plavby v lodi se skleněným dnem a možnosti mořského rybaření.
Přímo na recepci je možné vypůjčit si automobil.
Cena zahrnuje
ubytování se snídaní
základní pojištění léčebných výloh
Cena nezahrnuje
leteckou přepravu Praha - Fort de France - Praha
transfery letiště - hotel - letiště
letištní taxy
Martinik

Hlavní město: Fort de France
Obyvatelstvo: 431 800
Rozloha: 1 100 km2
Jazyk: francouzština
Časové pásmo: GMT -4
Měna: Euro
Vízum: není potřeba

Martinique je země, která Vás bude inspirovat ke snění. Často je nazýván květem Karibiku. Naleznete ho mezi karibskými ostrovy Dominika
a Guadeloupe. Tento ostrov byl objeven Kryštofem Kolumbem v roce 1502 na jeho čtvrté cestě do Nového Světa. V té době byl ostrov obydlen
karibskými indiány, kteří předtím vyvraždili původní kmen Arawaků. Kromě dvou krátkých period pod britskou nadvládou byl ostrov součástí Francie.
V současné době má Martinique 392.000 obyvatel, z nichž 100.000 žije v hlavním městě Fort de France.
Na tomto ostrově si příjdou na své příznivci plavání a odpočinku na pláži, vodních sportů i potápění. Můžete se zde projíždět s koněm na
pláži nebo podniknout pěší túru do hor či na horském kole. Najdete zde několik možností golfu nebo tenisu.
Odborníci tvrdí, že rum pocházející z ostrova Martinique je nejlepší na světě. Zároveň je Martinique nazýván výlohou Paříže v srdci Karibiku.
To vše nabízí Martinique, klenot v karibské koruně.

Termín Počet dní Odlet z Strava Cena
- 0   
Termín Nocí Odlet z Strava Cena dospělý Cena dítě
- 0   

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

06.05. - 01.11. 01.11. - 15.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 7 7
Dospělý na pevném lůžku Na zájezd 18990 19990

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)