The Naples Beach Hotel & Golf Club

Kód:The Naples Beach Hotel & Golf Club1
Země: USA
CENA OD
Seznam termínů
Obecný popis
Hotelový komlex s vlastním golfovým hřištěm, tenisovými kurty a salonem krásy oceněný čtyřmi diamanty kvality, leží přímo na krásných plážích Mexického zálivu v oblasti Naples. Hotelový resort má šest samostatně stojících budov, které mají dvě až devět pater a celkem 317 vkusně zařízených pokojů s výhledem do zahrady resortu nebo na Mexický záliv. Všechny hotelové pokoje mají připojení k internetu pomocí WiFi, LCD TV, ledničku, kávovar, telefon se záznamníkem, sejf, žehličku s žehlicím prknem, vysoušeč
vlasů, toaletní potřeby a vlastní balkon nebo terasu. Součástí resortu je i 18jamkové golfové hřiště, které je určeno zejména pro hotelové hosty. Nechybí obchod s profesionálním golfovým vybavením, pánské a dámské šatny, zkušený personál a trenéři, kompletní zázemí se servisem a půjčovnou golfového vybavení.Pro milovníky tenisu je k dispozici 6 tenisových kurtů, obchod a půjčovna s tenisovým vybavením, vyškolený personál a trenéři.
7 mil dlouhá bílá písečná pláž u Mexického zálivu je vhodná nejen k lenošení a opalování, ale také k různým aktivitám jako je např. kayaking, šlapací loďky, paddle boarding nebo stand-up paddle boarding. Dva hotelové bazény, dvě vířivky a šatny jsou k dispozici hotelovým hostům. Místní salon krásy nabízí např. tyto služby: masáže, speciální kosmetiku, vodní terapii, kadeřníka, manikúru,pedikúru a ostatní.
Hotelová posilovna je zdarma pro všechny ubytované hosty a najdete zde mnoho posilovacích i kardio strojů. V posilovně je možné si zaplatit kurz jógy s instruktorem. Dětský klub s hlídáním dětí ve věku 5 – 12 let v době od 9:00 do 16:00 je pro ubytované zdarma.
Cena zahrnuje
- Ubytování na stanovený počet nocí
- Základní cestovní pojištění léčebných výloh
- Uvedená cena je za osobu, při účasti dvou osob
- Tištěný turistický průvodce U. S. A. ZDARMA
- Cena celého balíčku je platná po potvrzení zahraničním partnerem
- Sleva pro 3. popř. 4. osobu na stejném pokoji na vyžádání
Cena nezahrnuje
- Stravu (mimo snídaně ve vybraných hotelech)
- Vstupní formality (pro vstup do U. S. A. je nutný biometrický pas s autorizací ESTA nebo platný pas s platným vízem)
- Leteckou přepravu (nabídneme klientovi na vyžádání)
- transfer letiště - hotel - letiště
USA

Spojené státy americké leží ve střední a jižní části Severní Ameriky, na Aljašce a na Hawajských ostrovech. Přidruženými státy jsou Portoriko a Severní Mariana, k zámořským územím patří Americká Samoa, Guam, Panenské ostrovy a další. Pevninské území USA je na východě převážně nízké s členitým pobřežím, směrem k západu se zvedá. Pobřeží Tichého oceánu je naopak hornaté.

Shrnout podnebí země do jedné věty je nemožné. Snad jen uvedeme-li, že se zde lze setkat s takřka jakýmkoliv podnebím – na severu Aljašky s arktickým, na Hawajských ostrovech s vlhkým tropickým, na většině území však s mírným, které je na jihu velmi teplé, zatím co na severu a v horách chladné. Časté jsou náhlé průniky studeného vzduchu od severu k jihu a naopak. Stejně bohatá na typy je i vegetace – na severu s převládajícími jehličnatými a smíšenými lesy, dále k jihu pak prérie a bezlesé stepi.

Není přesně jasné, kdo tento kontinent objevil. První zmínky o objevení Newfoundlandu Vikingem Leifem Erikssonem se datují mezi roky 1000 až 1015. Žádné stopy se o tom ovšem nedochovaly. O to víc jich zanechali Španělé. 11 října 1492 tento kontinent objevil pro Evropu Kryštof Kolumbus. Od roku 1607 se do kolonizace výrazně zapojili také Britové. V roce 1626 prodali indiáni na Manhattanu svůj ostrov jedné holandsko – západoindické koloniální společnosti za směšnou částku 60 guldenů – resp. 24dolarů. Na místě byl založen Nový Amsterdam. Angličané ho pak doslova přes noc mění na Nový York – New York. 4. 7. 1776 je na kongresu ve Filadelfii oficiálně přijata Deklarace nezávislosti. V roce 1789 v New Yorku skládá svou přísahu první americký prezident George Washington.

Do země je striktně zakázán dovoz většiny druhů zejména čerstvých potravin a zemědělských výrobků (včetně svačiny z letadla). Dovoz předepsaných léků pro osobní spotřebu je s výjimkami dovolen. Je zakázán dovoz narkotik.

Všeobecně je zakázáno konzumovat alkohol na veřejnosti. Při nošení alkoholu je nutné dbát na to, aby byl v neprůhledném obalu. Do rozporu se zákonem se dostane i ten, kdo se objeví na veřejnosti v podnapilém stavu. Nakupovat a konzumovat alkohol na veřejnosti smějí v USA pouze osoby starší 21 let. Stejná věková hranice platí i pro hraní v kasinech.

V síti USA je obvyklý střídavý proud o napětí 110V. Zástrčky musí mít dva ploché kolíky. Pokud si tedy s sebou do Ameriky budete brát nějaké elektrické spotřebiče, je nutné, aby umožňovaly změnu napájecího napětí. Jinak potřebujete transformátor a v každém případě také adaptér pro připojení k U. S. zásuvce.

Spropitné se sice na účtech v amerických restauracích a barech většinou neuvádí, přesto je s ním ovšem třeba počítat a bere se spíše jako nezbytný poplatek za obsluhu. Váš číšník nebo servírka by jej měli dostat ve výši nejméně 10 – 15 % z účtované částky za konzumaci. Se spropitným počítají také nosiči, portýři i obsluha výtahu.


““ 

Florida

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)